724 105 758
(prac. dny 9.00–19.00, sobota 9.00–16.00)(Po–Pá 9–19 h, So 9–16 h)
Nákupní košík je prázdný

Aktuálně

Jameson The Deconstructed Series

9. 5. 2017

The Deconstructed Series je zbrusu nová řada velmi oblíbené irské whiskey Jameson. Přináší nový vítr do již tak širokého a velmi zajímavého portfolia této palírny. Každá whiskey z této řady nabízí něco jiného a nového, než na co jsme byli zvyklí. Tak ochutnejte!

Ardbeg Dark Cove

11. 4. 2017

Nově jsme do naší nabídky zařadili limitovanou edici ze slavné palírny Ardbeg. Ta zaujme už na první pohled svou nezvykle tmavou barvou. Jde o tu nejtmavší whisky, kterou Ardbeg kdy poslal do světa. K dispozici je pouze velmi malé množství, což z této whisky dělá atraktivní příležitost pro sběratele.

Nejlepší whisky světa

7. 3. 2017

Rozšířili jsme pro Vás nabídku whisky Kavalan. Jedna z těchto opravdu prémiových whisky se může pyšnit i oceněním nejlepší single malt whisky světa. Doporučuje všem milovníkům či sběratelům.

Novinky z palírny Glenlivet

2. 2. 2017

Whisky Glenlivet patří dlouhodobě k nejoblíbenějším na světovém trhu. Proto jsme rádi, že Vám můžeme představit novinky z této slavné palírny, ať už se jedná o staro-nový Glenlivet 12 Y.O., nebo zbrusu novou řadu Glenlivet Nadurra. Každý si zde jistě najde to své.

Zacapa Royal

10. 1. 2017

Přinášíme horkou novinku pro všechny milovníky a fanoušky legendárního rumu Zacapa. V již tak silné konkurenci skvělých rumů, za kterými tato značka stojí, se podařilo vytvořit nový rum, který nad ostatními vyčnívá. 

Nikka from the Barrel o objemu 3 litrů

3. 12. 2016

Nikka from the Barrel o objemu 3 litrů je určena především pro fanoušky palírny Nikka, ale i japonské whisky jako takové. Tato láhev, která je stejného tvaru jako standardní malá láhev Nikka from the Barrel, vznikla k 80. výročí založení palírny.

Signovaná Metaxa Angels‘ Treasure

16. 11. 2016

2.11.2016 zavítal do Prahy Master Blender společnosti Metaxa Costas Raptis, aby představil nový přírůstek do portfolia – Metaxa Angel´s Treasure. Využili jsme příležitosti návštěvy pana Raptise a nechali si od něj několik láhví podepsat.

Spustili jsme věrnostní program

7. 11. 2016

Věrnostní program představuje výhodu pro všechny registrované zákazníky. Za své nákupy získáváte body, které můžete uplatnit v dalších objednávkách.

Louis XIII. Le Jeroboam

10. 10. 2016

Louis XIII Le Jeroboam na naší prodejně!!! Kdo z Vás držel láhev koňaku za tři čtvrtě milionu v ruce? My jsme to štěstí již měli.

Nový web

27. 9. 2016

Vážení zákazníci, po několika letech vývoje jsme pro Vás spustili nový eshop. Zvolili jsme moderní a přehledný design, abyste si snadno a rychle mohli vybrat v široké nabídce. Věříme, že se Vám jeho nová podoba bude líbit a bude se Vám u nás příjemně nakupovat.