Bedna s páčidlem - bourbon pack

1 878 Kčs DPH

Skladem

Nákupem získáte: 375 bodů

Země: USAObjem: 0,7 l
Druh whisky: Bourbon
3 x hodnoceno

Více informací

Bedna s páčidlem - bourbon pack je ideálním dárkem pro milovníky prémiových bourbonů. Toto originální balení obsahuje - kromě bedny samotné - láhev Bulleit 0,7 l, skleničku Glencairn, hovězí maso na drceném pepři ve skle a knihu o destilátech. Tedy vše potřebné pro chvíle relaxace. Pro naaranžování je v bedně také dřevěná vlna. Tím posledním, avšak velmi důležitým, co balení obsahuje, jsou hřebíky a páčidlo. Hřebíky na zatlučení víka bedny a páčidlo pro obdarovaného, pro efektní otevření bedny.

Bulleit bourbon má bohaté aroma s vůní dubu. Má velmi čistou, suchou a jemnou chuť s nádechem vanilky a medu. Závěr je velmi dlouhý s tóny kouře. Zraje v sudech z amerického dubu nejméně 6 let, které jsou vypalovány. Tam získává svou barvu a chuť. Tvar láhve je velmi starý a několikrát oceněný v různých soutěžích.

Glencairn je nejoblíbenější typ sklenky na whisky. Objem je 19 cl.

Hovězí maso firmy Via Delicia, které je ozvláštněno chutí čerstvě drceného pepře. Vlivem speciálně navržené sterilizace je maso šťavnaté a příjemné aromatické chuti. Tento produkt neobsahuje lepek.

Svět alkoholických nápojů zažívá v dnešní době boom v oblasti řemeslných palíren a inovativních pojetí nových destilátů. To vše díky odvážlivcům, kteří trhají staré příručky a vytvářejí pálenky nové, obdařené nevšední osobitostí a vášní. Zájemci se v této knize seznámí s nejlepšími alkoholickými nápoji, jaké může svět nabídnout. Nejde nutně o ty nejznámější, ač ty dobré zde mají své místo, ale o ty nejlépe vyrobené a nejzajímavější. Autoři v knize Destiláty vysvětlují vše, co by měl labužník vědět, aby si je mohl maximálně vychutnat – jejich složení, klasické podoby i různé varianty jejich přípravy.

Bedna s páčidlem vytvoří z několika dobrot krásný dárek ve skutečně originálním obalu. Každá dárková bedna je ze dřeva a jsou k ní přiloženy hřebíky, kterými bednu zatlučete. Poté už je pouze na obdaroveném, aby se do ní pomocí přiloženého páčidla dostal.

Související produkty