Beluga Gold Line 0,7 l - dárkový set

Kód: 1361920
36 hodnocení
Značka: Beluga
4 300 Kč 6 142,86 Kč / 1 l
Již se neprodává
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahev prvotřídní přírodní vodky Beluga + skleničky + kladívko na odstranění zapečeného vosku na korku. Vše ve stylovém kartonku.

Exkluzivní dárek!

Vodka Beluga Gold Line je mistrným dílem ve výrobě vodky. Technologický proces vytváření tohoto výrobku vyžaduje velké množství ruční práce, která zajišťuje velmi pečlivé zpracování každého prvku. Recept na Beluga Vodku je jedinečný a složitý. Technologický cyklus výroby této vodky trvá tři měsíce. Základem pro tuto vodku je artézská voda ze sibiřských pramenů a speciální slad. Při výrobě je používáno sladových enzymů, které pomáhají významně zlepšit chuť Beluga Gold Line. Tento slad dává vodce plnější chuť a charakter. Vodka Beluga Gold Line není zpracovávána sériově, produkuje se pouze omezené množství. Jedná se o exkluzivní produkt. Jeho denní produkce je devět set lahví. Individuální identifikační číslo je na každé láhvi, která potvrzuje přísnou kontrolu kvality výroby.

I láhev vodky Beluga Gold Line si zaslouží zvláštní popis. Má strohý, nicméně stylový tvar, těžké dno a je vyrobena z optického křišťálově čistého francouzského skla. Kovový štítek s exkluzivním 3D symbolem ryby Beluga ( jeseter ) je ručně připevněn na každé lahvi. Výrobek je uzavřen speciálním italským korkem "Camus", který je omotán drátkem a v konečné fázi je zapečetěn voskem a pečetí.

V každém boxu je přiložené speciální malé dřevěné kladívko s kartáčkem pro odstranění použitého pečetícího vosku.

Informace o alergenech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodky
% alkoholu: 40
Objem: 0,7 l
Výrobce: Beluga
Země: Rusko
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: