724 105 758
(prac. dny 9.00–19.00, sobota 9.00–16.00)(Po–Pá 9–19 h, So 9–16 h)
Nákupní košík je prázdný

Slivovice Žufánek opletený demižon 1 l

Hodnocení :
  7 × hodnoceno

Cena s DPH: 1 490

bez DPH1 231

Běžná cena1 590

Nákupem získáte 298 bodů

Dostupnost: K objednání do dvou dnů

Katalogové číslo: 1396005

Pokud si objednáte do 14:00, zboží bude k vyzvednutí nejpozději do dvou pracovních dnů, u vás nejpozději do čtyř pracovních dnů.

Množství: 1 l
Výrobce: Žusy s.r.o.
% alkoholu: 50
Oblast: Morava
Druh: slivovice
Země původu: Česká republika

Všechno zboží v této kategorii

Popis

Slivovice Žufánek je ušlechtilý jemný ovocný destilát s charakteristickou chutí a vůní. Je vyráběna v limitovaném množství z vyzrálého, pečlivě vybraného ovoce, pocházející převážně z vlastních sadů společnosti. Původ a kvalita ovoce je zásadním předpokladem kvality správné slovácké slivovice.

Původní slovácký opletený demižon s voskem zalitým hrdlem, který se po zániku skláren v Dubňanech ztratil ze světa a byl nahrazen nehezkými a nekvalitními demižony z dovozu.

Informace o výrobci

Žusy s.r.o.

Rodinná ovocnářsko – včelařská farma ŽUSY s.r.o. (Žufánek a synové) se zaměřením na zpracování ovoce a medu do formy kvalitních ovocných destilátů, likérů a medoviny byla založena v roce 2000.

U zrodu stáli manželé ing. Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové Martin, Josef a Jan. Společnost podniká v malé obci Boršice u Blatnice ve Zlínském kraji. Ovocné sady, které obklopují výrobní areál, se nacházejí v jedné z nejlepších lokalit na pěstování hlavně modrého ovoce na Moravě. Z něho se vyrábí na moderním destilačním zařízení kolonovou technologií lahodné jemné pálenky s charakteristickou vůní a chutí, ovlivněnou zdejším mikroklimatem a podložím na úpatí chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat.

Všechny produkty jsou vyrobeny z vlastních surovin podle původních, osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. Ovoce nese certifikát BIO kvality.