Degustace RUMY - dvanáctileté 10.10. Zobrazit větší

Degustace RUMY - dvanáctileté 10.10.

790 Kčs DPH (790 Kč/ks)

Skladem

Nákupem získáte: 158 bodů

7 x hodnoceno

Více informací

Ochutnávat budeme vybranou sedmičku dvanáctiletých rumů z různých zemí a různých značek. Všechny rumy jsou podobného stáří, některé jsou namíchané metodou solera, jiné opravdu leží v sudu po dobu dvanácti let. Budeme tak moci porovnávat jejich chuť v souvislosti s jejich původem, skutečným stářím a typem výroby. A pokud Vám některý z rumů opravdu zachutná, budete si ho moci po skončení degustace za výhodnou cenu zakoupit.

Kirk and Sweeney 12 Y.O. (Dominikánská republika)
Dictador 12 Y.O. (Kolumbie)
Appleton Rare 12 Y.O. (Jamajka)
Flor de Cana 12 Y.O. (Nikaragua)
Real McCoy 12 Y.O. (Barbados)
El Dorado 12 Y.O. (Guyana)
La Maison duRhum 12 Y.O. Solera (Dominikánská republika)

Ochutnávka proběhne dne 10.10. na adrese Náchodská 2548/77, Praha 9, degustační místnost má samostatný vstup z ulice, který je hned vedle vchodu do naší kamenné prodejny BESTDRINK.cz. Začátek degustace je v 19:00, kapacita je maximálně 12 účastníků. Součástí každé ochutnávky je i malé občerstvení a voda. Z centra se k nám dostanete MHD za 20 minut. Cestu si můžete zatraktivnit i vlakem, z nádraží jste u nás za 10 minut pomalou chůzí :).

Jak objednat

Degustaci můžete objednat na telefonu 724 105 758. Pošleme Vám zálohovou fakturu a po jejím uhrazení obdržíte daňový doklad, který bude sloužit jako vstupenka.
Degustaci můžete také objednat přes e-shop. Při dokončení objednávky prosím vyberte osobní odběr a platbu on-line kartou nebo bankovním převodem. Po zaplacení Vám na e-mail pošleme daňový doklad, který slouží zároveň jako vstupenka na degustaci. Jedna zakoupená degustace je vstupem pro jednu osobu.

Související produkty