Degustace RUMY - netradiční destinace 12.9. 19:00 Zobrazit větší

Degustace RUMY - netradiční destinace 12.9. 19:00

890 Kčs DPH (890 Kč/ks)

Skladem

(Doručíme již dnes - kurýr Praha)

Nákupem získáte: 178 bodů

7 x hodnoceno

Více informací

Ochutnávat budeme vybranou sedmičku rumů z méně obvyklých destinací, jako jsou třeba Bermudy nebo Americké panenské ostrovy.Vybrané rumy pocházejí opravdu ze zcela odlišných destinací, jejich způsob výroby je často úzce svázán s dlouholetou tradicí. Budeme tak moci porovnávat jejich chuť nejen s ohledem na jejich stáří, ale také místo původu. A pokud Vám některý z rumů opravdu zachutná, budete si ho moci po skončení degustace za výhodnou cenu zakoupit.

Six Saints rum (Grenada)
Bonpland Blanc (Karibik/Německo)
Santos Dumont XO (Brazílie)
Deadhead rum (Mexiko)
Blue Mauritius Gold (Mauritius)
Gosling Family Reserve (Bermudy)
A.H.Riise Non Plus Ultra (Am. Panenské ostrovy/Dánsko)

Ochutnávka proběhne dne 12.9. na adrese Náchodská 2548/77, Praha 9, degustační místnost má samostatný vstup z ulice, který je hned vedle vchodu do naší kamenné prodejny BESTDRINK.cz. Začátek degustace je v 19:00, kapacita je maximálně 15 účastníků. Součástí každé ochutnávky je i malé občerstvení a voda.

Jak objednat

Degustaci můžete objednat na telefonu 724 105 758. Pošleme Vám zálohovou fakturu a po jejím uhrazení obdržíte daňový doklad, který bude sloužit jako vstupenka.
Degustaci můžete také objednat přes e-shop. Při dokončení objednávky prosím vyberte osobní odběr a platbu on-line kartou nebo bankovním převodem. Po zaplacení Vám na e-mail pošleme daňový doklad, který slouží zároveň jako vstupenka na degustaci. Jedna zakoupená degustace je vstupem pro jednu osobu.

Související produkty