Degustace RUMY - netradiční destinace 12.9. Zobrazit větší

Degustace RUMY - netradiční destinace 12.9.

Již se neprodává

Nákupem získáte: 178 bodů

9 x hodnoceno

Více informací

VYPRODÁNO

Ochutnávat budeme vybranou sedmičku rumů z méně obvyklých destinací, jako jsou třeba Bermudy nebo Americké panenské ostrovy.Vybrané rumy pocházejí opravdu ze zcela odlišných destinací, jejich způsob výroby je často úzce svázán s dlouholetou tradicí. Budeme tak moci porovnávat jejich chuť nejen s ohledem na jejich stáří, ale také místo původu. A pokud Vám některý z rumů opravdu zachutná, budete si ho moci po skončení degustace za výhodnou cenu zakoupit.

Six Saints (Grenada)
Bonpland Blanc (Karibik/Německo)
Santos Dumont X.O. (Brazílie)
Deadhead (Mexiko)
Blue Mauritius Gold (Mauricius)
Gosling Family Reserve (Bermudy)
A.H.Riise Non Plus Ultra (Americké panenské ostrovy/Dánsko)

Ochutnávka proběhne dne 12.9. na adrese Náchodská 2548/77, Praha 9, degustační místnost má samostatný vstup z ulice, který je hned vedle vchodu do naší kamenné prodejny BESTDRINK.cz. Začátek degustace je v 19:00, kapacita je maximálně 12 účastníků. Součástí každé ochutnávky je i malé občerstvení a voda. Z centra se k nám dostanete MHD za 20 minut. Cestu si můžete zatraktivnit i vlakem, z nádraží jste u nás za 10 minut pomalou chůzí :).

Jak objednat

Degustaci můžete objednat na telefonu 724 105 758. Pošleme Vám zálohovou fakturu a po jejím uhrazení obdržíte daňový doklad a poukaz, který bude sloužit jako vstupenka. Degustaci můžete také objednat přes e-shop. Při dokončení objednávky prosím vyberte osobní odběr a platbu on-line kartou nebo bankovním převodem. Po zaplacení Vám na e-mail pošleme daňový doklad a poukaz, který slouží jako vstupenka na degustaci.

Související produkty