Degustace RUMY no.1 19.9. Zobrazit větší

Degustace RUMY no.1 19.9.

Skladem

Nákupem získáte: 158 bodů

14 x hodnoceno

Více informací

Ochutnávat budeme vybranou sedmičku rumů z Dominikánské republiky, Barbadosu a Peru. Jednotlivé rumy se od sebe liší stářím, typem výroby a pochopitelně výslednou chutí, kde velkou roli hraje i množství přidaného cukru. Budeme mít možnost rumy vzájemně porovnat a vybrat společně ten nejlepší. A pokud Vám některý z rumů opravdu zachutná, budete si ho moci po skončení degustace za výhodnou cenu zakoupit.

Plantation Grande Reserve (Barbados)
Barcelo Imperial (Dominikánská republika)
Atlantico 12 Y.O. (Dominikánská republika)
Maderas 5+5 (Guyana/Barbados/Španělsko)
Ron de Jeremy X.O. (Dominikánská republika)
Austrian Empire 18 Y.O. (Dominikánská republika)
Millonario X.O. (Peru)

Ochutnávka proběhne dne 19.9. na adrese Náchodská 2548/77, Praha 9, degustační místnost má samostatný vstup z ulice, který je hned vedlevchodu do naší kamenné prodejny BESTDRINK.cz. Začátek degustace je v 19:00, kapacita je maximálně 12 účastníků. Součástí každé ochutnávky je i malé občerstvení a voda. Z centra se k nám dostanete MHD za 20 minut. Cestu si můžete zatraktivnit i vlakem, z nádraží jste u nás za 10 minut pomalou chůzí :).

Jak objednat

Degustaci můžete objednat na telefonu 724 105 758. Pošleme Vám zálohovou fakturu a po jejím uhrazení obdržíte daňový doklad a poukaz, který bude sloužit jako vstupenka. Degustaci můžete také objednat přes e-shop. Při dokončení objednávky prosím vyberte osobní odběr a platbu on-line kartou nebo bankovním převodem. Po zaplacení Vám na e-mail pošleme daňový doklad a poukaz, který slouží jako vstupenka na degustaci.

Související produkty