Degustace whisky - oblasti Skotska 15.4. Zobrazit větší

Degustace whisky - oblasti Skotska 15.4.

Skladem

Nákupem získáte: 158 bodů

3 x hodnoceno

Více informací

Vzhledem k současné situaci v souvislosti s koronavirem a v souladu s nařízeními vlády jsme nuceni degustaci zrušit. Všem, kteří mají již ochutnávku zaplacenu, nabízíme možnost přesunutí rezervace na některý z následujících termínů, které vypíšeme ihned po zrušení vládních restrikcí. V případě dotazů jsme Vám plně k dispozici na telefonu 724 105 758.
Děkujeme za pochopení, Váš tým BESTDRINK.cz


Ochutnávat budeme šest skotských single malt whisky z šesti oblastí - Highlands, Speyside, Lowlands, Campbeltown, Islands a Islay. Vybrali jsme whisky typické pro vybrané oblasti, ale ne tolik známé. Budeme tak moci porovnávat jejich chuť nejen s ohledem na jejich stáří, ale právě také oblast původu. A pokud Vám některá opravdu zachutná, budete si ji moci po skončení degustace za výhodnou cenu zakoupit.

Glendronach 12 Y.O. (Highlands)
Cragganmore 12 Y.O. (Speyside)
Auchentoshan 12 Y.O. (Lowlands)
Springbank 10 Y.O. (Campbeltown)
Talisker 10 Y.O. (Islands - Skye)
Bunnahabhain 12 Y.O. (Islay)

Ochutnávka proběhne dne 15.4. na adrese Náchodská 2548/77, Praha 9, degustační místnost má samostatný vstup z ulice, který je hned vedle vchodu do naší kamenné prodejny BESTDRINK.cz. Začátek degustace je v 19:00, kapacita je maximálně 12 účastníků. Součástí každé ochutnávky je i malé občerstvení a voda. Z centra se k nám dostanete MHD za 20 minut. Cestu si můžete zatraktivnit i vlakem, z nádraží jste u nás za 10 minut pomalou chůzí :).

Jak objednat

Degustaci můžete objednat na telefonu 724 105 758. Pošleme Vám zálohovou fakturu a po jejím uhrazení obdržíte daňový doklad a poukaz, který bude sloužit jako vstupenka. Degustaci můžete také objednat přes e-shop. Při dokončení objednávky prosím vyberte osobní odběr a platbu on-line kartou nebo bankovním převodem. Po zaplacení Vám na e-mail pošleme daňový doklad a poukaz, který slouží jako vstupenka na degustaci.

Související produkty