Gin -ish 0,7 l Zobrazit větší

Gin -ish 0,7 l

1366960

Již se neprodává

Nákupem získáte: 139 bodů

Objem: 0,7 l% alkoholu: 41
12 x hodnoceno

Více informací

Gin Ish představuje nové pojetí ginu a života, hledání radosti v potěšení a touhy probudit i nejvytříbenější smysly. Brit-ish je odvážný a přitom stylový a vždy provokativní, je prezentován v nápadné, červené láhvi zdobené dekadentním viktoriánským písmem.

Gin je ručně vyráběn v malých sériích v centru Londýna, destilovaný v tradiční destilační nádobě, celý proces řídí „Master Distiller“, jehož rodina se může pochlubit nejdelší historii výroby ginu ve Velké Británii.

Základem pro výrobu je obilný destilát té nejvyšší kvality, směs jedenácti bylin včetně jalovce, koriandru, mandlí, muškátového oříšku, skořice, citrónové a pomerančové kůry. Byliny jsou pětkrát macerovány po dobu 24 hodin, výsledný koncentrát se poté nechá odpočívat po dobu 2 týdnů, aby se všechny přidané ingredience mohly dostatečně prolnout.

Gin ISH vyniká použitím nejkvalitnější základní ingredience – jalovce. Zatímco většina jalovců je alpských, -ish volí balkánský jalovec, pro jeho vůni pryskyřice a svěžest. Ish má proto intenzivní jalovcovou vůni, s tóny koriandru a citrusů. Počáteční nasládlá chuť po pomerančích přechází v komplexní harmonii chutí.

Extra dávka jalovce dělá z ginu –ish jedinečný London´s Dry Gin a skutečný britský gin.

Související produkty