Glenmorangie 10 Y.O. 0,7 l Pioneer Set + 2x 0,05 l Zobrazit větší

Glenmorangie 10 Y.O. 0,7 l Pioneer Set + 2x 0,05 l

1 180 Kčs DPH (1 475 Kč/l)

Běžná cena 1 250 Kč

Skladem

Nákupem získáte: 236 bodů

Druh whisky: Single Malt% alkoholu: 40
Stáří: 10 let
17 x hodnoceno

Více informací

LIMITOVANÁ NABÍDKA. 


Glenmorangie 10 Y.O. Pioneer Set nabízí skvělou příležitost porovnat, jakým způsobem ovlivní výsledný produkt zrání v různých typech sudů. Obsahuje Glenmorangie 10 Y.O. ( 0,7l ) a 2 miniatury Glenmorangie LASANTA 12 Y.O. a Glenmorangie QUINTA RUBAN 12 Y.O.


Glenmorangie 10 Y.O. má kořeněnou, květinovou chuť se sladovými, později máslovými a smetanovými tóny. Aroma je kořeněné ( skořice, vlašský ořech ), slabě květinové, sladké, lákavé. Velmi elegantní whisky.


Glenmorangie Lasanta je 12tiletá whisky, která 10 let zrála v dubových sudech po bourbonu a 2 roky dozrávala v sudech po sherry oloroso. Aroma Vám může připomínat lahodný zákusek - můžete ucítit tóny rozinek v čokoládě, medu, karamelu, citrusů nebo rumu. Chuť je plná a sladká díky sudům po sherry s tóny pomerančů, vlašských ořechů, máslových karamelek, oříšků s lehkým dotekem koření. Závěr je uspokojivě dlouhý s náznakem kořeněného pomeranče nebo oříšků v čokoládě.


Glenmorangie Quinta Ruban je 12tiletá whisky, která 10 let zrála v dubových sudech po bourbonu a 2 roky dozrávala v sudech po rubínovém portském vínu. Má příjemné hřejivé aroma po mandarinkách, pomerančích, čokoládových bonbónech a muškátovém oříšku. Chuť je hebká, sametová a bohatá, lze poznat ořechy, tmavou čokoládu s tóny tureckého medu a citrusů. Závěr je dlouhý s pomerančovými tóny.

Související produkty