Millonario Solera 15 Y.O. Reserva Especial 0,7 l se skleničkami Zobrazit větší

Millonario Solera 15 Y.O. Reserva Especial 0,7 l se skleničkami

1 499 Kčs DPH (2 141 Kč/l)

Skladem

(Doručíme již dnes - kurýr Praha)

Nákupem získáte: 299 bodů

Země: PeruStáří: 15 let
Objem: 0,7 l% alkoholu: 40
20 x hodnoceno

Více informací

Dárkové balení obsahuje láhev a dvě originální skleničky.

Ron Millonario Solera Reserva Especial je zástupcem ultraprémiových tmavých třtinových rumů severního Peru - země hojnosti a starobylé tradice Inků.

Horké slunce dává cukrové třtině svěžest, sílu a chuť, která se následně promítá do výsledné hodnoty rumu. Ron Millonario je výtečným produktem té nejlepší třtinové melasy, moderní techniky a dlouhého zrání v sudech. Destilérie má vlastní sudaře, kteří pečlivě vybírají materiál z amerických a slavonských dubů, aby výsledná chuť byla ta nejlepší a nejjemnější.

Výsledný produkt je opravdu skvostný nápoj. Má bohatou a dlouho přetrvávající vůni kandovaného ovoce, švestek a hřebíčku. Chuť je po karamelách a sultánkách, třtinovém cukru a cole. Dlouho přetrvává v ústech, kde příjemně doznívá.

Každá lahev je "obléknuta do šatů" typických pro severní Peru. Místní ženy, umělkyně, je ručně oplétají bělostnými stébly a dávají tak každé lahvi originální charakter. Ron Millonário Solera 15 Reserva Especial je opravdou magickým rumem, který stojí za ochutnání.

2008 - Zlatá medaile - Annual Rum Competition, Tampa Florida - nejlepší rum mezi patnáctiletými prémiovými rumy

Související produkty