Dárkové poukazy na degustace

12. 11. 2019
Dárkové poukazy na degustace

Připravili jsme pro Vás nové dárkové poukazy na degustace karibských rumů. Letos na podzim jsme začali pořádat degustační večery a největší ohlas měly ochutnávky rumů. Ze strany Vás, zákazníků, se objevil požadavek na poukazy, které by se mohli stát skvělým dárkem třeba na Vánoce.

Poukaz je univerzální a lze ho uplatnit na všechny typy našich rumových ochutnávek. V současné době nabízíme 3 typy rumových degustací:

Rumy no.1.

Ochutnávat budeme vybranou sedmičku rumů z Dominikánské republiky, Barbadosu a Peru. Jednotlivé rumy se od sebe liší stářím, typem výroby a pochopitelně výslednou chutí, kde velkou roli hraje i množství přidaného cukru. Budeme mít možnost rumy vzájemně porovnat a vybrat společně ten nejlepší. Ochutnáme například Ron DosMaderas 5+5, Austrian Empire 18 Y.O. nebo Millonario X.O.

Rumy – netradiční destinace

Ochutnávat budeme vybranou sedmičku rumů z méně obvyklých destinací, jako jsou třeba Bermudy nebo Americké panenské ostrovy. Rumy pocházejí opravdu ze zcela odlišných destinací, jejich způsob výroby je často úzce svázán s dlouholetou tradicí. Budeme tak moci porovnávat jejich chuť nejen s ohledem na jejich stáří, ale také místo původu.

Rumy – dvanáctileté

Ochutnávat budeme vybranou sedmičku dvanáctiletých rumů z různých zemí a různých značek. Všechny rumy jsou podobného stáří, některé jsou namíchané metodou solera, jiné opravdu leží v sudu po dobu dvanácti let. Budeme tak moci porovnávat jejich chuť v souvislosti s jejich původem, skutečným stářím a typem výroby.


Připravujeme také degustaci whisky, dárkové poukazy by potom mohli být použity i na tento typ degustace.

Degustace probíhají na adrese Náchodská 2548/77, Praha 9, samostatný vchod hned vedle naší kamenné prodejny, kapacita je maximálně 12 účastníků. Z centra se k nám dostanete MHD za 20 minut. Cestu si můžete zatraktivnit i vlakem (z Masarykova nádraží), ze zastávky jste u nás za 10 minut pomalou chůzí.