Změna otevírací doby na kamenné prodejně během letních prázdnin. PO - PÁ 9 - 19 hod. SO,NE zavřeno!

Kalendář, co se dá vypít!

A to nejen při adventu. Nabídku adventních kalendářů pro rok 2021 jsme oproti dřívějším letům rozšířili na základě našich předchozích zkušenosti o nové značky. Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Všechny degustační kalendáře obsahují 24 okének s degustačními vzorky ukrytými pod jednotlivými čísly od jedničky až do dvacet čtyřky. Kalendář Jack Daniel´s obsahuje nejen celé portfolio společnosti, tedy 21 vzorků, ale k tomu navíc 3 malé dárečky. Samotných vzorků je tak sice méně, zato ale mají více než dvojnásobný obsah, celých 50 ml.

RUMOVÉ KALENDÁŘE

Klasikou je již zavedený kalendář 24 DAYS OF RUM, který navíc obsahuje i dvě degustační skleničky a zápisníček pro vaše poznámky. Original Rum Calendar můžeme považovat opět za malou rumovou školu. Stejně jako v předchozích letech přichází se zcela novými vzorky a opět mezi nimi najdete jak renomované značky, tak neznámé drahokamy. Některé z nich lze objevit pouze v tomto rumovém kalendáři, což z něj činí unikátní dárek pro Vaše blízké. A.H.Riise kalendář 24x20 ml má tvar dárkové kazety a nabízí prochutnání celého portfolia této oblíbené a proslavené značky. K tomu budete moci ochutnat i vzorky od značky Santos Dumont.

WHISKY KALENDÁŘE

Letošní novinkou jsou kalendáře obsahující vzorky whisky. Jack Daniel´s kalendář 21x50 ml má krásný dárkový design v podobě kufříku. V tomto dárkovém balení naleznete 21 velkých panáků různých Jacků, včetně prémiových kousků jako Gentleman Jack nebo Single Barrel. Tyto lahvičky ještě doplňují další tři překvapení. Celkem na Vás tedy čeká 24 okének. Další novinkou je degustační sada české whisky GoldCock kalendář 24x20 ml, která kromě sklenky obsahuje také raritní ročníkové destiláty a současně různé experimentální záležitosti. Díky tomuto whisky kalendáři ochutnáte i kousky, které se vůbec nedostaly na trh.

POHODOVÉ VEČERY NEJEN O ADVENTU

S degustačními kalendáři si můžete zpříjemnit dlouhé zimní večery a vychutnat si dobrý rum nebo whisky. Zároveň určitě objevíte i zajímavosti, které jste ještě neměli příležitost ochutnat. Díky adventním kalendářům si tak můžete najít své oblíbené pití, aniž byste si museli kupovat velké lahve. A kalendáře se také mohou stát skvělým dárkem pro Vaše blízké.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení