Ron Esclavo Collection 3x0,05 l

Již se neprodává

Nákupem získáte: 98 bodů

Druh miniatury: RumStáří: 12, 15 a 23 let
5 x hodnoceno

Více informací

MINIATURA


Ron Esclavo Collection obsahuje miniatury rumu Ron Esclavo 12 Y.O., Ron Esclavo 15 Y.O. a Ron Esclavo X.O. Láhve jsou uloženy v dárkovém papírovém kartonku. (Viz další foto)


Byť je Ron Esclavo 12 Y.O. nejmladší rum rodiny Esclavo, tak i tento rum zraje 12 let v sudech z amerického dubu. Barva je temně hnědá karamelová. Je míchán tak, aby dosáhl neobyčejně jemné a vytříbené chuti, s jemným nádechem tónů vanilky a karamelu. Konec je velmi jemný a dlouhý.


Ron Esclavo 15 Y.O. je prostřední rum z rodiny Esclavo. Zraje plných 15 let v sudech z amerického dubu. Je míchán, aby dosáhl jedinečné sladčí chuti na začátku i na konci, s nádechem tónů vanilky, karamelu a skořice s medem. Jednotlivé chutě se unikátních způsobem vzájemně prolínají. Závěr je v tónech koření Karibiku.


Ron Esclavo X.O. je nejstarším a nejvyzrálejším rumem z rodiny Esclavo. Zraje 23 let v sudech z amerického dubu. V jemné, harmonické chuti můžeme cítit tóny skořice a vanilky, doplněné o jemný dubový nádech na pozadí. Závěr je plný a hřejivý.

Související produkty