Rum Bumbu original 0,7 l barová sada Zobrazit větší

Rum Bumbu original 0,7 l barová sada

Již se neprodává

Nákupem získáte: 539 bodů

Země: BarbadosObjem: 0,7 l
% alkoholu: 35
4 x hodnoceno

Více informací

Barová sada Bumbu vám zajístí ten nejlepší zážitek z míchaných nápujů z rumového elixíru Bumbu. Set obsahuje barmanský otvírák, sítko, barovou lžíci, jednodílný shaker, odměrku, síto, Bumbu rum a tašku.

Bumbu je komplexní, jemný a nasládlý rum v ručně vyráběné láhvi se znakem ležatého kříže z cínu a uzavřený pravým přírodním korkem v přísně limitované produkci. Jeho receptura pochází ze 17. století od samotných námořníků, kteří se plavili Karibikem. Vyrábí se za použití pouze zcela přírodních produktů a je destilován ručně.


Bumbu The Craft Rum byl vytvořen ze šťávy cukrové třtiny vypěstované na Barbadosu, Belize, Brazílii, Kostarice, Dominikánské republice, El Salvadoru, Guyaně a Hondurasu. Právě jedinečnost těchto míst pro pěstování cukrové třtiny se všemi možnými faktory, které na třtinu v přírodních podmínkách působí a po staletí tradiční pálení a uchovávání v sudech, dává vyniknout jeho unikátnosti a komplexnosti.


Rum nabízí aroma měkkého karamelu, banánů a medu. Chuť má středně plné tóny skořice, pražených oříšků a citrusů, která vede až do mírně sladké chuti a exploze ovocných podtónů. Můžeme zde cítit převážně tóny broskví. Závěr překvapí lehkou suchostí.

Související produkty