Rum starter pack 2 Zobrazit větší

Rum starter pack 2

Již se neprodává

Nákupem získáte: 619 bodů

Země: Guatemala
90 x hodnoceno

Více informací

Pro všechny začínající fanoušky prémiových rumů jsme sestavili balíček těch, které podle nás tvoří vstupní bránu do tohoto světa. Rumy Don Papa a Pyrat patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější rumy. I když pocházejí z různých částí světa, jsou si chuťově podobné. Tyto rumy jsou doplněné o příjemně nasládlý rum Pampero a o sušší a ostřejší Matusalem 15 Y.O. Pro Váš co možná nejlepší zážitek z jejich ochutnání dostanete k tomuto balíčku prémiovou rustikální čokoládu Ajala ZDARMA.


Varitantu v dárkové dřevěné bedně naleznete zde.


Don Papa 7 Y.O. (bez tubusu) je prémiový rum z filipínského ostrova Negros Occidental. Je destilovaný z nejlepší cukrové třtiny na světě. Zraje 7 let v dubových sudech v podhůří Mount Kanlaon. Don Papa má dlouhou, bohatou texturu a nabízí chuť vanilky, medu a kandovaného ovoce.


Pyrat X.O. je osobitý rum míchaný z velmi dobrých vyzrálých rumů s těžkým a sladkým aroma, které zrají v sudech minimálně 15 let. Chutná po vanilce, marcipánu, sladkém koření a přezrálém ovoci. Dezertní rum s dlouhým koncem.


Pampero Aniversario je vynikající rum pro opravdové znalce karibských rumů. Je výsledkem dlouholetých znalostí a praktických zkušeností. Zraje v dubových sudech, kde získává intenzívní a bohatou vůni, chuť i krásnou barvu.


Matusalem 15 Y.O. Gran Reserva dokonale spojuje několik generací rumů díky vytříbenému výrobnímu procesu (tzv. Solera- metoda) a je racionální volbou pro znalce, kteří oceňují sladové whisky a hledají srovnatelnou dokonalost mezi superprémiovými rumy. Chuť je delikátní, komplexní a přesto sametově jemná, s náznakem vanilky a karamelu.


Balík obsahuje: Don Papa 0,7 l, Pyrat X.O. 0,7 l, Pampero Aniversario 0,7 l, Matusalem 15 Y.O. Gran Reserva 0,7 l a čokoládu Ajala rustikální.

Související produkty