Rum tasting pack v dřevěné bedně

Již se neprodává

Nákupem získáte: 933 bodů

Země: Barbados
47 x hodnoceno

Více informací

Pro všechny fanoušky prémiových rumů jsme připravili balíček, kde zjistíte, že i rumy se mohou chuťově výrazněji lišit. Zároveň jsme se drželi oblíbené linie chutí - tedy sladších a jemnějších rumů. V packu naleznete vlajkovou loď domu Plantation - tedy Plantation X.O. Dále sladší Austrian Empire Reserve, který je zajímavý svou chutí po sherry. Ještě více sladší Bumbu rum a posledním je Blue Mauritius, který překvapí svým pestrým ovocným aroma i chutí. Pro Váš co možná nejlepší zážitek z jejich ochutnání dostanete k tomuto balíčku rumů 2 sklenky Bormioli ZDARMA.

Plantation X.O. je jeden z nejlepších stařených rumů na světě. Dobře známý všem znalcům. Velice jemný, plná chuť tropického ovoce s náznaky vanilky, kokosu a citrusových plodů. Sladký až medový závěr. Na ostrově Barbados se rumy skladují ve starých sudech po bourbonu minimálně 15 let. Poté se transportují do malého městečka Ars v samém srdci regionu Cognac, kde již namíchané zrají další 1 - 2 roky v sudech po nejlepším Cognacu " Pierre Ferrand XO Grande Champagne".

Austrian Empire Navy Rum Reserva 1863 je velmi elegantní rum z Dominikánské republiky. Název nese rok založení palírny Alberta Michlera a přináší tak kombinaci tradice a technického pokroku. Zraje v amerických a francouzských dubových sudech. Sudy po bourbonu pomohly rumu získat příjemnou sladkost s tóny vanilky, karamelu a medu. Rozeznáme také náznaky kokosu, banánu a rozinek. Francouzský dub zjemňuje sladkost a přináší vůni tropického ovoce, kávy a hořké čokolády, čímž doplňuje komplexnost a svěžest.

Bumbu je komplexní, jemný a nasládlý rum v ručně vyráběné láhvi se znakem ležatého kříže z cínu a uzavřený pravým přírodním korkem v přísně limitované produkci. Jeho receptura pochází ze 17. století od samotných námořníků, kteří se plavili Karibikem. Vyrábí se za použití pouze zcela přírodních produktů a je destilován ručně.

Blue Mauritius Gold je opravdu vyjímečný rum. Barva obsahu nádherné láhve se skládá z několika odstínů hnědé, až výrazně bronzové barvy. Když necháme plně rozvinout jeho aroma, cítíme dřevo, kůži a sušené ovoce. V pozadí nalezneme velké množství exotických vůní, také aroma skořice a kokosu. Chuť rumu Blue Mauritius Gold je velice jemná až krémová, vystupují hrozny a sladkost podobná karamelu. Kromě výrazné vanilky je také znát chuť exotického ovoce.

Balík obsahuje: Plantation X.O. 0,7 l, Austrian Empire 0,7 l, Bumbu 0,7 l, Blue Mauritius 0,7 l a 2 sklenky Bormioli.

Související produkty