Rum tasting pack Zobrazit větší

Rum tasting pack

Již se neprodává

Nákupem získáte: 787 bodů

Země: Barbados
26 x hodnoceno

Více informací

Pro všechny fanoušky prémiových rumů jsme připravili balíček, kde zjistíte, že i rumy se mohou chuťově výrazněji lišit. Zároveň jsme se drželi oblíbené linie chutí - tedy sladších a jemnějších rumů. V packu naleznete vlajkovou loď domu Plantation - tedy Plantation X.O. Dále sladší Maderas 5+5, který je zajímavý svou chutí po sherry. Ještě více sladší Bumbu rum a posledním je Pancho Villa 1998, který dozrával v sudech po tequile. Pro Váš co možná nejlepší zážitek z jejich ochutnání dostanete k tomuto balíčku rumů 2 sklenky Bormioli ZDARMA.

Plantation X.O. je jeden z nejlepších stařených rumů na světě. Dobře známý všem znalcům. Velice jemný, plná chuť tropického ovoce s náznaky vanilky, kokosu a citrusových plodů. Sladký až medový závěr. Na ostrově Barbados se rumy skladují ve starých sudech po bourbonu minimálně 15 let. Poté se transportují do malého městečka Ars v samém srdci regionu Cognac, kde již namíchané zrají další 1 - 2 roky v sudech po nejlepším Cognacu " Pierre Ferrand XO Grande Champagne".

Zrání rumu Dos Maderas P.X. 5+5 je rozděleno do tří fází. Nejdříve zraje 5 let v dubových sudech přímo v Karibiku. Následně zraje již ve Španělsku ve sklepech Williams & Humbert opět v dubových sudech tentokrát 3 roky. Na závěr zraje ještě 2 roky v sudech, ve kterých 20 let zrálo sladké sherry z odrůdy Pedro Ximenes. Tento rum má harmonickou vůni s dotekem hrozinek a fíků. Chuť je velmi jemná, komplexní a hřejivá. Skvělý digestiv a zajímavá alternativa koňaků nebo jiných typů brandy.

Bumbu je komplexní, jemný a nasládlý rum v ručně vyráběné láhvi se znakem ležatého kříže z cínu a uzavřený pravým přírodním korkem v přísně limitované produkci. Jeho receptura pochází ze 17. století od samotných námořníků, kteří se plavili Karibikem. Vyrábí se za použití pouze zcela přírodních produktů a je destilován ručně.

Rum Pancho Villa dozrává v sudech po tequile, které jsou vyrobeny z amerického dubu. To však nemá vůbec vliv na jeho mahagonovou barvu. Mírná přítomnost agáve dodává plné aroma a vyváženou komplexní chuť.Tento rum je skutečným skvostem. Oproti starší verzi je mírně sladší.

Balík obsahuje: Plantation X.O. 0,7 l, Maderas 5+5 0,7 l, Bumbu 0,7 l, Pancho Villa 1998 0,7 l a 2 sklenky Bormioli.


Variantu s dřevěnou bednou naleznete zde.

Související produkty