Whisky starter pack 1 Zobrazit větší

Whisky starter pack 1

Již se neprodává

Nákupem získáte: 698 bodů

Druh whisky: Single Malt
4 x hodnoceno

Více informací

Pro všechny začínající fanoušky prémiové whisky jsme sestavili balíček těch, které podle nás tvoří vstupní bránu do tohoto světa. Ochutnejte průřez světem whisky od jemné Tullamore 12 Y.O., přes výraznější Walker Black Label, mírně kouřovou Cardhu 12 Y.O., až po mírně slanou Bowmore 12 Y.O. Pro Váš co možná nejlepší zážitek při jejich ochutnávání dostanete k tomuto balíčku rumů 2 sklenky Glencairn ZDARMA. Všechny láhve jsou dodávány v kartoncích.

Varitantu ve dřevěné bedně naleznete zde.

Cardhu 12 Y.O. 0,7 l má lehkou až střední chuť s důrazem na sladovou sladkost a vanilku. Vůně lehká a příjemná, mírný nádech kouře. Celkově se jedná o velmi lehkou, jemnou a lahodnou whisky.

Bowmore 12 Y.O. 0,7 l má jantarovou barvu. Aroma více po soli, mořských řasách a kouři. Chuť je kořeněná, vřesovitá a slaná. Jsou v ní cítit překvapivě i stopy sherry. Je velmi ucelená s velkým vývojem chuti. Velmi vysoce hodnocena. Jeden ze slabších zástupců zakouřené whisky, což z Bowmore činí ideální volbu pro nováčky v oblasti skotské single malt whisky.

Johnnie Walker Black Label 12 Y.O. 0,7 l má krásnou jantarovou barvu a lehce rašelinovou vůní. Chuť je mírně po sherry, zázvoru a mořských řasách. Její hloubka je způsobená vysokým obsahem sladových whisky a použitím dubových sudů, ve kterých zrála sherry.

Tullamore Dew 12 Y.O. 0,7 l svoji výjimečně jemnou chuť získává jednak trojnásobnou destilací, ale především dvanáctiletým zráním v dubových sudech. Její chuť je osobitá a velmi delikátní.

Balík obsahuje: Cardhu 12 Y.O., Tullamore 12 Y.O., Bowmore 12 Y.O., Walker Black Label a 2 sklenky Glencairn.

Související produkty