Doprava a platba

Doprava

K dopravě po celé ČR využíváme:

  • zásilkovou společnost DPD. Cena za tento typ dopravy je 99,- Kč včetně DPH. Doručení druhý den po expedici. Řidič se vždy snaží zásilku doručit, obvykle kontaktuje telefonicky předem.
  • Odběrná místa. Cena za tento typ dopravy je 69,- včetně DPH. Doručení na odběrné místo druhý den po expedici.

Pro transport mimo Prahu používáme speciální obaly z pětivrstvé papírové lepenky (karton) a dostatečné množství bublinkové fólie, aby nemohlo dojít k poškození zásilky.

K dopravě po Praze využíváme:

  • kurýrní službu Eurokurier nebo vlastní dopravu. Zboží dopravíme vždy po (nejlépe telefonické) dohodě v určený den a v rozmezí cca 3-4 domluvených hodin (pouze pracovní dny). Cena za tento typ dopravy je 139,- Kč včetně DPH. Řidič obvykle telefonicky kontaktuje zákazníka před svým příjezdem. Tento typ dopravy doporučujeme všem zákazníkům z Prahy. Místem doručení může být samozřejmě Vaše místo zaměstnání.
V případě odběru nad 5.000,- Kč včetně DPH - dopravné a doběrečné zdarma
 

Osobní vyzvednutí v kamenné prodejně

Zboží je možné vyzvednout v naší prodejně na adrese Praha 9, Horní Počernice, Náchodská 2548/77. Otevírací hodiny jsou uvedeny v oddělení Kontakty.

 

Platba

  • dobírkou (v hotovosti) při převzetí zboží od dopravce  (DPD, Eurokurier) – cena 30,- Kč včetně DPH.
  • bankovním převodem. Po zaslání Vaší objednávky Vám potvrdíme, že objednané výrobky jsou skladem a zašleme Vám naše číslo účtu (285629418/0300), na které je třeba složit peníze. Jakmile peníze přijdou na náš účet, neprodleně budeme zboží expedovat. O termínu expedice Vás vždy ještě budeme informovat e-mailem nebo telefonicky.
  • on-line platba kartou ČSOB umožňuje zabezpečenou platbu přes moderní a bezpečnou 3D-Secure platební bránu. Platba probíhá mezi Vámi a bankou, nikdo z naší společnosti nemá přístup k Vašim údajům.
  • v hotovosti nebo platební kartou (VISA, MasterCard, Diners Club, DISCOVER ) při převzetí v naší kamenné prodejně.

Slovensko

Prostredníctvom zásielkovej spoločnosti DPD - 240 Kč. Dodávka je zvyčajne realizovaná do 3 dní od prevzatia tovaru u našej firmy. Počítajú sa pracovné dni, nie víkendy a sviatky.

Platba : dobírka ( 50 Kč ), platba v euro pri prevzati tovaru. Celková cena v Kč je přepočítaná na euro podľa denného kurzu ČNB.  

Tovar expedovaný na Slovensko je určený iba na osobnú potrebu, nie pre ďalšiu distribúciu a predaj.