Obchodní podmínky

Obchodní podmínky a alergeny

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 1. KONTAKTNÍ ÚDAJE PRODÁVAJÍCÍHO + VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Název e-shopu: BEST DRINK s.r.o.
Provozovatel: BEST DRINK s.r.o.
Sídlo: Třebešovská 597/25, Praha 9,193 00
IČ:27209644
DIČ: CZ 27209644
Zapsaná: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 104649
Telefon: 724 105 758
Email: info@bestdrink.cz
Kontaktní adresa: Ing. Jan Odvárko
Seznam provozoven: BEST DRINK s.r.o., Náchodská 2548/77, Praha 9, Horní Počernice, 193 00

Provozní doba: pracovní dny: 9-19, sobota, neděle, státní svátky- zavřeno

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího – společnosti BEST DRINK s.r.o. a jeho zákazníků – kupujících.

 1. OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A UZAVŘENÍ SMLOUVY

Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Pro objednávku jsou vyžadovány pouze informace nezbytně nutné ke spolehlivému doručení zboží (jméno, adresa a telefon nebo e-mail).

Kupní smlouva je uložena u prodávajícího a prodávající umožní spotřebiteli přístup k této smlouvě.

V internetovém obchodě BESTDRINK.cz mohou nakupovat alkoholické nápoje pouze osoby starší 18 let.

Obrázky u produktů jsou pouze ilustrativní. Z důvodu světelných podmínek mohou být reálné odstíny obalů, láhví apod. mírně odlišné od zobrazených. Občas výrobci změní u produktu tvar či vzhled obalu či láhve apod. Přitom obsah produktu zůstane původní, stejně jako název. V takovém případě může dojít po určitou dobu k souběžnému prodeji obou verzí balení. Nový obal pak nemusí vždy odpovídat vyobrazenému vzhledu.

 

Věrnostní systém:

Zapojení do našeho věrnostního programu BESTDRINK Club je jednoduché. Jakmile se zaregistrujete, stanete se členem klubu BESTDRINK. S každým nákupem poté obdržíte věrnostní body. Za každých 5 Kč nákupu získáte 1 bod. Za každých 1000 bodů získáte slevu 120 Kč. Body slouží ke snížení ceny nákupu. Obrovskou výhodou tohoto programu je, že body můžete použít i na produkty ve slevě. Navíc nejste nijak omezeni v tom, kolik bodů pro snížení ceny použijete a jak velkou slevu tím získáte. Členové BESTDRINK Clubu navíc mohou využít speciální nabídky určené POUZE pro členy klubu. Získané věrnostní body lze využít VŽDY po dobu maximálně dvou let. 

Dárkové poukazy:  

Dárkový poukaz je opatřený unikátním kódem určeným právě pro nákup v našem internetovém obchodě www.bestdrink.cz  i v naší kamenné prodejně na adrese: Praha 9 - Horní Počernice, Náchodská 2548/77, 19300.

 

Při nákupu na našem e-shopu stačí kód vložit do vyhrazeného pole v posledním kroku objednávky. Hodnota poukazu se automaticky odečte z celkové ceny objednávky a vlastník dárkového poukazu doplatí pouze zůstatkovou hodnotu zakázky.

 

 Dárkový poukaz lze uplatnit pouze jednorázově v rámci jedné objednávky (lze doplatit jakoukoli částku). Hodnotu dárkového poukazu nelze směnit za peníze, a to ani její část. Dárkovou poukázku nelze vrátit oproti penězům. Dárkový poukaz nelze použít k úhradě dopravy. 

Jde o víceúčelový poukaz - na dárkový poukaz lze nakoupit zboží s různou výší DPH. Hodnota dárkové poukázky není úročena.

Platnost poukazu je 6 měsíců od zakoupení, platnost je vyznačena na poukaze.  Platnost nelze prodlužovat ani jinak měnit.

III. BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Veškerá data získaná od zákazníků slouží výhradně pro vnitřní potřebu společnosti BEST DRINK s.r.o. Tato data jsou uložena v interní databázi a jsou zabezpečena proti zneužití. Zákazník má navíc právo požádat o výmaz z této databáze. Žádná data nejsou poskytována třetím osobám. Výjimkou z tohoto ustanovení je externí dopravce, kterému je na objednávce předáváno nezbytně nutné minimum údajů o zákazníkovi pro zajištění bezproblémového doručení zboží a provozovateli portálu Heureka.cz za účelem generování a zasílání dotazníků spokojenosti s nákupem v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je internetový obchod zapojen. Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony ČR (Zákon o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb.).

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.

Správcem osobních údajů poskytnutých za účelem plnění předmětu smlouvy je prodávající.

Kupující bere na vědomí, že pro účely uzavření kupní smlouvy, její následné plnění (zpracování objednávky, zajištění vyskladnění a doručení zboží) správce zpracuje a uchová v souladu s platnými zákony ČR jeho osobní údaje v následujícím rozsahu: jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo.

Právním základem pro zpracování osobních údajů je plnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je kupující.

Správcem osobních údajů poskytnutých za účelem plnění předmětu smlouvy je prodávající.

Osobní údaje budou správcem uloženy po dobu nutnou ke splnění smlouvy (zpracování objednávky, vyskladnění a doručení zboží) a dále po dobu zákonné záruky (24 měsíců od převzetí zboží) či po dobu poskytnuté záruky smluvní.

Kupující bere rovněž na vědomí, že správce má dle § 35 zákona o dani z přidané hodnoty (č. 235/2004 Sb.) povinnost uschovat daňové doklady po dobu 10 let od konce zdaňovacího období, ve kterém se plnění uskutečnilo (to znamená, pokud nakoupíte zboží v průběhu roku 2020, musí být faktura uchována do konce roku 2030).

V případě pochybností o zpracovávání osobních údajů má kupující právo se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů, který je v této oblasti dozorovým orgánem, a podat k němu stížnost.

 

 1. CENA

Ceny uvedené na stránkách internetového obchodu společnosti BEST DRINK s.r.o. jsou platné v okamžiku objednání. Faktura vystavená na základě kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím slouží zároveň i jako daňový doklad a dodací list. Společnost BEST DRINK s.r.o. si vyhrazuje možnost změny ceny zboží při výrazné změně cen ze strany jeho dodavatelů.
K ceně zboží je připočítána částka za dopravu a případně platba za doběrečné na místo určené kupujícím.
V případě, kdy kupující provede úhradu předem a prodávající není schopen zajistit dodání vybraného zboží, prodávající neprodleně vrátí plnění zákazníkovi dohodnutým způsobem. Lhůta je závislá na způsobu vrácení (převodem na účet nebo vrácení přes platební bránu).

 1. MOŽNOSTI PLATBY
 1.      dobírkou, při převzetí zboží od dopravce
 2.      platba převodem
 3.      on-line bankovní převod
 4.      on-line platba kartou včetně Apple Pay, Google Pay a Twisto Pay,   
 5.      Skip pay, PlatímPak - zaplatím později (odložená platba)
 6.      v hotovosti nebo platební kartou při převzetí v naší kamenné prodejně.
 1. FYZICKÁ OSOBA

V případě platby bankovním převodem zaplatí zákazník částku uvedenou na své objednávce (je posílána obratem po ukončení a potvrzení objednávky zákazníkem na jeho e-mail). Při platbě na účet (285629418/0300) je nutné do kolonky variabilní symbol vyplnit číslo objednávky, specifický ani konstantní symbol není nutné vyplňovat. Po připsání příslušné částky na účet společnosti BEST DRINK s.r.o. (denní kontrola stavu účtu) je zákazník o této skutečnosti neprodleně informován a zboží je expedováno.

 1. PRÁVNICKÁ OSOBA

V případě objednávky právnickou osobou je na základě objednávky vystavena a zaslána zálohová faktura. Zde jsou uvedeny všechny parametry objednávky včetně ceny. Po uhrazení této faktury a připsání částky na účet společnosti BEST DRINK s.r.o. (denní kontrola stavu účtu) je zákazník o této skutečnosti neprodleně informován a zboží je expedováno.

 1. ZPŮSOBY DORUČENÍ
 2. a) osobní odběrv naší prodejně ZDARMA: prodejna BEST DRINK, Náchodská 2548/77, Praha 9, Horní Počernice.
 3. b) prostřednictvím zásilkové společnosti DPD. Přepravcem je garantována dodávka do 24 hodin od převzetí zboží u naší společnosti. Počítají se pracovní dny, nikoliv víkendy a svátky.
 4. c) přepravní společnost Zásilkovna.  Cena závisí na hmotnosti balíku, maximální hmotnost je 10 kg. Doručení na pobočku je obvykle 1-2 pracovní dny po odeslání.
 5. d)kurýrní služba Messenger. Šetrné zacházení, vhodné pro vícekusové zásilky a lahve vyšší hodnoty. Doručení obvykle následující pracovní den po odeslání.
 6. e) rozvoz po Praze – kurýr, pouze pracovní dny
 7. g)kurýrní služba Liftago Expres - doručení do 120 minut mimo soboty, neděle a svátky. Pouze pracovní dny- objednávky přijaté pouze do 17:30, cena vypočtena dle dodací adresy.
 8. h) e-mailem- pouze dárkové poukazy

 V případě odběru nad 5.000 Kč včetně DPH - dopravné a doběrečné ZDARMA v rámci České republiky - neplatí pro Liftago EXPRES.

Prodejce si vyhrazuje právo na změnu dopravce, přičemž kupujícímu nebude navýšena cena za dopravu ani nedojde ke změně termínu doručení.

Snažíme se dát nový 2. život originálním krabicím od našich dodavatelů, a tak můžete obdržet zásilku také v kartonu, který k nám doputoval od našich dlouhodobých partnerů.

 

VII. DODACÍ LHŮTA, ČAS A MÍSTO DORUČENÍ

Obvyklá dodací lhůta je do 2 pracovních dnů od objednávky.
Rozvoz mimo Prahu: běžné dodací časy zásilkových společností jsou 9.00 - 18.00 každý pracovní den. Zásilka může být poslána na libovolnou adresu v celé ČR. V případě doručení do zaměstnání je nezbytné uvést název společnosti.

Rozvoz po Praze:

 • rozvoz po Praze – kurýr: je po dohodě možný i mimo tyto uvedené hodiny. Před dodávkou zboží bude společnost BEST DRINK s.r.o. odběratele kontaktovat a termín dodání bude oběma stranami odsouhlasen.
 • kurýrní služba Liftago dle odst, VI. f) a g).

VIII. MOŽNOST ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

V souladu se zákonem č. 367/2000 má kupující jako soukromá osoba
(nikoliv na IČ) právo do 14 dní od převzetí zboží odstoupit od smlouvy. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutné dodržet níže uvedený postup a podmínky:

 1. Kontaktovat prodávajícího a oznámit prodávajícímu, že odstupuje od kupní smlouvy. Pro usnadnění je vhodné uvést číslo objednávky, datum nákupu a číslo účtu. Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i před dodáním zboží.
 2. Zboží nelze posílat zpět na dobírku, takováto zásilka nebude převzata. Je doporučeno zboží pojistit. Dodací adresa pro vrácení zboží je následující: Prodejna BEST DRINK, Náchodská 2548/77, Praha 9, 19300.
 3. Pro úplnost prodávající uvádí, že dle ustanovení § 1833 občanského zákoníku spotřebitel odpovídá podnikateli za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím.
 4. Dle § 1831 občanského zákoníku, má-li spotřebitel právo odstoupit od smlouvy, nevyžaduje se, aby uvedl důvod, a s právem odstoupit od smlouvy nelze spojit postih. Využije-li spotřebitel právo odstoupit od smlouvy podle ustanovení tohoto dílu, považuje se lhůta pro odstoupení za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.
 5. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, zašle nebo předá prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel. Lhůta je zachována, pokud spotřebitel odešle zboží před jejím uplynutím.
 6. Dle § 1832 občanského zákoníku, odstoupí-li spotřebitel od smlouvy a jestliže spotřebitel zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodávající nabízí, vrátí prodávající spotřebiteli náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání.
 7. Při splnění výše uvedeného postupu a podmínek pro vrácení zboží bude odpovídající finanční částka vrácena zpět nejpozději do 7 pracovních dnů po fyzickém obdržení vráceného zboží (poškození při dodání je vhodné doložit např.: fotodokumentací). Způsob vrácení je dán způsobem platby odběratele.
 8. Prodávající dále uvádí, Vzájemné spory mezi prodávajícím a kupujícím řeší obecné soudy. Kupující, který je spotřebitelem, má podle zákona o ochraně spotřebitele právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy. Subjektem, který je oprávněn mimosoudní řešení sporu provádět, je Česká obchodní inspekce. Bližší informace jsou dostupné na webových stránkách coi.cz. Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se zahajuje výlučně na návrh spotřebitele, a to pouze v případě, že se spor nepodařilo s prodávajícím vyřešit přímo. Návrh lze podat nejpozději do 1 roku ode dne, kdy spotřebitel uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé. Spotřebitel má právo zahájit mimosoudní řešení sporu online prostřednictvím platformy ODR dostupné na webové stránce https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=CS
 9. ZÁRUKA A REKLAMACE

Po dodání dodavatel neručí za škody způsobené nevhodným zacházením nebo skladováním zboží ze strany zákazníka. Společnost BEST DRINK s.r.o. se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku a Zákonem na ochranu spotřebitele. V případě reklamace kontaktujte společnost BEST DRINK s.r.o.

 1. Dle občanského zákoníku má spotřebiteli právo z vadného plnění. Náleží mu i  náhrada nákladů účelně vynaložených při uplatnění tohoto práva. Neuplatní-li však právo na náhradu do jednoho měsíce po uplynutí lhůty, ve které je třeba vytnout vadu, soud právo nepřizná, pokud zcizitel namítne, že právo na náhradu nebylo uplatněno včas. Kupující sdělí prodávajícímu, jaké právo so zvolil při oznámí vady. Provedenou volbu nemůže kupující změnit bez souhlasu prodávajícího; to neplatí, žádal-li kupující opravu vady, která se ukáže jako neopravitelná. Neodstraní-li prodávající vady v přiměřené lhůtě či oznámí-li kupujícímu, že vady neodstraní, může kupující požadovat místo odstranění vady přiměřenou slevu z kupní ceny, nebo může od smlouvy odstoupit.
 2. Prodávající odpovídá kupujícímu, že věc při převzetí nemá vady. Zejména prodávající odpovídá kupujícímu, že věc a) odpovídá ujednanému popisu, druhu a množství b) je vhodná k účelu, pro který ji kupující požaduje a s nímž prodávající souhlasil, a c) je dodána s ujednaným příslušenstvím
 3. Prodávající odpovídá kupujícímu, že vedle ujednaných vlastností a) je věc vhodná k účelu, k němuž se věc tohoto druhu obvykle používá, i s ohledem na práva třetích osob, právní předpisy, technické normy nebo kodexy chování daného odvětví, není-li technických norem, b) věc množstvím, jakostí a dalšími vlastnostmi, včetně životnosti, funkčnosti, kompatibility a bezpečnosti, odpovídá obvyklým vlastnostem věci téhož druhu, které může kupující rozumně očekávat, i s ohledem na veřejná prohlášení učiněná prodávajícím nebo jinou v témže smluvním řetězci, zejména reklamou nebo označením, c) je věc dodána s příslušenství, včetně obalu a jiných pokynů, které může kupující rozumně očekávat, a d) věc odpovídá jakostí nebo provedením vzorku nebo předloze, které prodávající kupujícímu poskytl před uzavřením smlouvy.
 4. Projeví-li se vada v průběhu jednoho roku od převzetí, má se za to, že věc byla vadná již při převzetí, ledaže to povaha věci nebo vady vylučuje. Tato doba běží po dobu, po kterou kupující nemůže věc užívat, v případě, že vadu vytkl oprávněně. Kupující může vytknout vadu, která se na věci projeví v době dvou let od převzetí.
 5. Právo z vadného plnění kupujícímu nenáleží, pokud vadu způsobil sám. Vadnou věcí není opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním nebo u použité věci opotřebením odpovídající míře jejího předchozího používání.
 6. Má-li věc vadu, může kupující požadovat její odstranění. Podle své volby může požadovat dodání věci nové bez vady nebo opravu věci, ledaže je zvolený způsob odstranění vady nemožný nebo ve srovnání s druhým nepřiměřeně nákladný; to se posoudí zejména s ohledem na význam vady, hodnotu, kterou věc měla bez vady, a to, zda může být druhým způsobem vada odstraněna bez značných obtíží pro kupujícího. Prodávající může odmítnout vadu odstranit, je-li to nemožné nebo nepřiměřeně nákladné zejména s ohledem na význam vady a hodnotu, kterou by věc měla bez vady.

 

 1. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky platí v tom rozsahu a znění v momentě odeslání elektronické objednávky.
Odesláním elektronické objednávky stvrzuje kupující prodávajícímu, že akceptuje výši ceny za objednané zboží včetně případných expedičních a dopravních nákladů a veškeré obchodní podmínky a ustanovení ve znění platném v momentě učinění a odeslání objednávky.

 1. REKLAMACE POŠKOZENÉ ZÁSILKY

Při převzetí zásilky zkontrolujte, zda je obal neporušený a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Pokud příjemce zjistí zjevné vady (např. poškozený obal), může zásilku odmítnout.

V případě, že po rozbalení zásilky zjistíte skrytou vadu/poškození, prosím kontaktujte nás, domluvíme další postup. Vždy se budeme snažit nastalou situaci odpovídajícím způsobem vyřešit.

XII. DISTRIBUCE LIHU

Nejsme registrovanými distributory lihu, tudíž námi prodávané destiláty nejsou určeny pro další prodej. Toto se netýká ostatního námi nabízeného sortimentu (vín, portských vín, šumivých vín, čokolád, kávy, delikates atd.).

POKUD POTŘEBUJETE DALŠÍ INFORMACE, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NA TELEFONU V PRACOVNÍCH DNECH 9:00-19:00 +420 724 10 57 58 NEBO NA UVEDENÉ MAILOVÉ ADRESE: info@BESTDRINK.CZ

Přestože se maximálně snažíme, aby informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít k chybě. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

XIII. Informace o alergenech dle kategorií e-shopu

Kategorie

WHISKY: stopy obilovin obsahující lepek

SPIRIT, RUM, COGNAC A BRANDY: mohou obsahovat stopy skořápkových plodů

VODKA: možné stopy obilovin obsahující lepek

GIN: možné stopy alergenů (byliny, koření)

DESTILÁTY a LIKÉRY:

Destiláty: mohou obsahovat stopy skořápkových plodů

Likéry: mohou obsahovat: mléko, smetanu, ořechy, mléčné kultury

VÍNA A CHAMPAGNE (prosecco, sherry, šumivá vína, cava, madeira, pineaucrémant,

moscatel, portské):oxid siřičitý

DELIKATESY:

Čokoláda:

1)  mléko, sojový lecitin, laktóza, smetana

2) může obsahovat skořápkové plody: mandle (Amygdalus communis L.), lískové ořechy (Corylusavellana), vlašské ořechy (Juglansregia), kešu ořechy (Anacardiumoccidentale), pekanové ořechy (Caryaillinoinensis (Wangenh.) K. Koch), para ořechy (Bertholletiaexcelsa), pistácie (Pistacia vera), makadamie (Macadamiaternifolia)

Káva: neuvádí se

Paštiky a masné výrobky:

1) Jean Brunet: může obsahovat stopy mléka, sóji, hořčice

2) Via Delicia: může obsahovat celer, tvaroh

3) Kapří paštika: ryby, smetana

Ryby a dary moře: ryby, korýši, měkkýši

Octy: neuvádí se

Olivové oleje: neuvádí se

 

OSTATNÍ:

Sanpellegrino: oxid siřičitý, siřičitany

Ortomiocherry papričky + Ortomio olivy plněné: mléčné bílkoviny, mouka

Ořechy Deluxe, ořechový kornout, směs ořechů v medu: skořápkové plody: mandle (Amygdalus communis L.), lískové ořechy (Corylusavellana), vlašské ořechy (Juglansregia), kešu ořechy (Anacardiumoccidentale), pekanové ořechy (Caryaillinoinensis (Wangenh.) K. Koch), para ořechy (Bertholletiaexcelsa), pistácie (Pistacia vera), makadamie (Macadamiaternifolia)

 

Sušenky a bonbony:

1)  vejce, mléko, mouka, sójový lecitin, máslo, lepek

2) může obsahovat skořápkové plody: mandle (Amygdalus communis L.), lískové ořechy (Corylusavellana), vlašské ořechy (Juglansregia), kešu ořechy (Anacardiumoccidentale), pekanové ořechy (Caryaillinoinensis (Wangenh.) K. Koch), para ořechy (Bertholletiaexcelsa), pistácie (Pistacia vera), makadamie (Macadamiaternifolia)

 

Vybrané výrobky:

Bombardino: mléko, vejce

Tequila Rose Liqueur: mléko, smetana, může obsahovat stopy pšenice, žita a ořechů

Baileys: mléko, mléčné kultury

Carolans: mléko

Ořechovka Žufánek: macerát z nezralých ořechů

Bumbu Cream: Smetana, mléko

Thomas Henry Tonic Water: obsahuje vysoký obsah chininu

 

Netradiční složení u výrobků:

 Gusano Rojo Mezcal: červ

 

Alergeny uvedené v rámci složení produktu jsou vyznačeny u vybraných produktů tučně.

Pokud potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat na telefonu v pracovních dnech 9:00-19:00 +420 724 10 57 58  nebo na uvedené mailové adrese: info@bestdrink.cz

Přestože se maximálně snažíme, aby informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít k chybě. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

 

XIV. ÚČINNOST

Tyto obchodní podmínky jsou účinné od 5. června 2024 a nahrazují předchozí verze.