ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

O nás

S námi si skleničku opravdu vychutnáte

Od počátku se věnujeme prémiovým destilátům a vínům. V naší nabídce přímo v prodejně máme více jak 14.000 láhví, z toho okolo 500 rumů od 80 různých značek; rozumíme jim a dokážeme každému poradit.

Založeno roku 2005

Společnost BEST DRINK s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2005. Za více než osmnáct let jsme si sami procesem poznávání prémiových destilátů prošli a jsme moc rádi, že mnoho našich současných zákazníků u toho bylo od samého počátku společně s námi. Postupně jsme se stali znalci v této oblasti. Každý z nás má své preference a chutě, a ty by se měly do výběru vždy promítnout, aby ve skleničce bylo to pravé.

O nás
O nás

Práce nás baví. Vaše radost je totiž pro nás odměnou.

Nabídku pro vás stále vylepšujeme. I díky Vašim přáním a požadavkům se naše nabídka postupně mnohonásobně rozšířila. Například i o delikatesy, stylová trička nebo české destiláty a likéry. Jako první jsme u nás také široce obohatili nabídku vín o celosvětově uznávaná vína kanadská z provincie Ontario. V naší nabídce najdete i nejlepší ledové víno na světě, které je právě od Niagary. Vždy se rádi podělíme o informace týkající se výroby či oblasti původu. U nás se dozvíte mnohem víc, než jen jak „prochutnat“ daný vzorek.

Přejeme Vám příjemné chvíle pohody, odpočinku či posezení s přáteli se sklenkou dobrého pití.

 Věříme, že pro Vás budou tyto chvíle nezapomenutelné.
 Vaše radost je pro nás odměnou.

Ing. Jan Odvárko
za tým bestdrink.cz