ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

Kamenná prodejna

Prodejna BEST DRINK
Adresa:        
Náchodská 2548/77
Praha 9, Horní Počernice, 193 00
 
 
 
Otevírací doba : 
 
 
                            
         
                         Po-Pá: 9.00-19.00
   Sobota, neděle a svátky: zavřeno
 
 
             


Parkování před budovou.


SORTIMENT

Zaměřujeme se především na prémiové destiláty a vína. V naší nabídce přímo v prodejně máme více jak 14.000 láhví, a tak si zde můžete vybrat z více než 300 druhů whisky, 500 druhů rumů od 80 různých značek, 160 druhů koňaku a armagňaku. Bohatý výběr najdete i v kategorii ovocných destilátů, ginů, vodky, tequily, brandy či absinthu a samozřejmě vín a také českých destilátů a likérů. Rozumíme jim a dokážeme každému poradit s výběrem.

Podívejte se k nám:   video prodejna  

Jsme dovozci vín tichých, šumivých i fortifikovaných a to nejen z Evropy, ale i ze zámoří. Jako první jsme u nás také široce obohatili nabídku vín o celosvětově uznávaná vína kanadská z provincie Ontario. V naší nabídce najdete i nejlepší ledové víno na světě, které je právě od Niagary.

V širokém sortimentu delikates a pochutin si můžete vybírat mezi belgickými pralinkami, francouzskými terinkami, paštikami a masy z Moravy, mořskými plody, octy nebo vynikajícími olivovými oleji...

Kamenná prodejna 1
NOVINKY

Sledujeme novinky na českém i světovém trhu, a proto sortiment v prodejně stále doplňujeme o nejnovější prémiové výrobky na trhu. Při výběru zboží pro náš obchod klademe důraz především na kvalitu, ne na kvantitu. Snažíme se naši nabídku zpestřit i nápoji a výrobky netradičními a exotickými, a pro mnohé zákazníky je tak náš sortiment zajímavým osvěžením.

PORADENSTVÍ

Na prodejně jsme připraveni se Vám plně věnovat, zodpovědět Vaše dotazy a pomoci Vám při výběru toho pravého nápoje. Naproti tomu i my budeme rádi, pokud se s námi podělíte se svými osobními zkušenostmi s jednotlivými nápoji, ať už z České republiky nebo ze svých zahraničních cest.