Kamenná prodejna

Prodejna BEST DRINK
Adresa:        
Náchodská 2548/77
Praha 9, Horní Počernice, 193 00
 
 
 
Otevírací doba : 
                                     
              
                      Po-Pá: 9.00-19.00
                          So:  9.00-16.00 
                 
            
                 Neděle a svátky: zavřeno
 
 
             


Parkování před budovou.


SORTIMENT

Zaměřujeme se především na prémiové destiláty a vína. V naší nabídce přímo na prodejně máme více jak 10.000 láhví, a tak si zde můžete vybrat z více než 300 druhů whisky, 500 druhů rumů od 80 různých značek, 160 druhů koňaku a armagňaku. Bohatý výběr najdete i v kategorii ovocných destilátů, ginů, vodky, tequily, brandy či absinthu a samozřejmě vín. Rozumíme jim a dokážeme každému poradit s výběrem.

Jsme dovozci vín tichých i šumivých a to nejen z Evropy, ale i ze zámoří. Jako první jsme u nás také široce obohatili nabídku vín o celosvětově uznávaná vína kanadská z provincie Ontario. V naší nabídce najdete i nejlepší ledové víno na světě, které je právě od Niagary.

Pravidelně představujeme destiláty a vína v rámci řízených degustací v našich vyhrazených prostorách. Vždy se rádi podělíme o informace týkající se výroby či oblasti původu. U nás se dozvíte mnohem víc, než jen jak „prochutnat“ daný vzorek.

V širokém sortimentu delikates a pochutin si můžete vybírat mezi belgickými pralinkami, francouzskými terinkami, paštikami a masy z Moravy, mořskými plody, octy nebo vynikajícími olivovými oleji...

Kamenná prodejna 1
NOVINKY

Sledujeme novinky na českém i světovém trhu, a proto sortiment v prodejně stále doplňujeme o nejnovější prémiové výrobky na trhu. Při výběru zboží pro náš obchod klademe důraz především na kvalitu, ne na kvantitu. Snažíme se naši nabídku zpestřit i nápoji a výrobky netradičními a exotickými, a pro mnohé zákazníky je tak náš sortiment zajímavým osvěžením.

PORADENSTVÍ

Na prodejně jsme připraveni se Vám plně věnovat, zodpovědět Vaše dotazy a pomoci Vám při výběru toho pravého nápoje. Naproti tomu i my budeme rádi, pokud se s námi podělíte se svými osobními zkušenostmi s jednotlivými nápoji, ať už z České republiky nebo ze svých zahraničních cest.