Doprava a platba

Doprava

Maximální ochrana Vaší zásilky je naší prioritou.

Balení našich produktů je náročnější. Většina zásilek obsahuje sklo, což je materiál pro přepravu velmi křehký. Proto používáme pevnější, pětivrstvé kartonové krabice. Navíc každou láhev pečlivě několikrát obalíme bublinkovou fólií.

Papírové obaly láhví často rozkládáme, aby se cestou nepoškodily. Aby bylo se zásilkami zacházeno s co největší pečlivostí, označujeme zásilky štítkem KŘEHKÉ. Větší balíky převazujeme provázkem, aby se s nimi lépe manipulovalo. To vše děláme proto, aby se zásilka cestou k Vám nepoškodila. Balení i přeprava jsou u této komodity časově i finančně náročnější. 

Snažíme se dát nový život originálním krabicím od našich dodavatelů a tak můžete obdržet zásilku také v kartonu, který k nám doputoval od našich dlouhodobých partnerů. 

 

Osobní vyzvednutí v kamenné prodejně - ZDARMA

Zboží je možné vyzvednout v naší prodejně na adrese Praha 9, Horní Počernice, Náchodská 2548/77. Otevírací hodiny jsou uvedeny v oddělení Kontakty .

K dopravě po celé ČR využíváme:

 • zásilkovou společnost DPD. Cena za tento typ dopravy je od 78,- Kč včetně DPH. Doručení druhý den po expedici. Řidič se vždy snaží zásilku doručit, obvykle kontaktuje telefonicky předem.
 • přepravní společnost Zásilkovna. Cena za tento typ dopravy je od 79 Kč - včetně DPH. Cena závisí na hmotnosti balíku, maximální hmotnost je 10 kg. Pouze platba předem. Doručení na pobočku je obvykle 1-2 pracovní dny po odeslání.  Zásilku ze Z-BOXU si vyzvednete prostřednictvím mobilní aplikace Zásilkovna.
 • kurýrní služba Messenger. Cena za tento typ dopravy je 179,- včetně DPH. Šetrné zacházení, vhodné pro vícekusové zásilky a lahve vyšší hodnoty. Doručení obvykle následující pracovní den po odeslání.
 • e-mailem - pouze dárkové poukazy

 

K dopravě po Praze využíváme:

 • kurýrní službu Eurokurier nebo vlastní dopravu. Zboží dopravíme vždy po (nejlépe telefonické) dohodě v určený den a v rozmezí cca 3-4 domluvených hodin (pouze pracovní dny). Cena za tento typ dopravy je 199,- Kč včetně DPH. Řidič obvykle telefonicky kontaktuje zákazníka před svým příjezdem. Tento typ dopravy doporučujeme všem zákazníkům z Prahy. Místem doručení může být samozřejmě Vaše místo zaměstnání.
 • kurýrní služba Liftago Expres - doručení do 120 minut mimo neděle a svátky. Pracovní dny objednávky přijaté pouze od 9:00 do 17:30, cena vypočtena dle dodací adresy.

Prodejce si vyhrazuje právo na změnu dopravce, přičemž kupujícímu nebude navýšena cena za dopravu ani nedojde ke změně termínu doručení.

 
V případě odběru nad 5.000 Kč včetně DPH - dopravné a doběrečné ZDARMA v rámci České republiky - neplatí pro Liftago EXPRES. 
 

Platba

 • dobírkou (v hotovosti nebo platební kartou) Při převzetí zboží od dopravce  (DPD, Eurokurier, Messenger) – cena 39,- Kč včetně DPH.
 • bankovním převodem Po zaslání Vaší objednávky Vám potvrdíme, že objednané výrobky jsou skladem a zašleme Vám naše číslo účtu (285629418/0300), na které je třeba složit peníze. Jakmile peníze přijdou na náš účet, neprodleně budeme zboží expedovat. O termínu expedice Vás vždy ještě budeme informovat e-mailem nebo telefonicky.
 • on-line bankovní převod
 • on-line platba kartou (včetně Apple Pay, Google Pay a Twisto Pay, Skip pay, PlatímPak - zaplatím později (odložená platba) ComGate je moderní a bezpečná 3D-Secure platební brána. Platba probíhá mezi Vámi a bankou, nikdo z naší společnosti nemá přístup k Vašim údajům.
 • v hotovosti nebo platební kartou (VISA, MasterCard... ) při převzetí v naší kamenné prodejně.