Kořenící petrželová směs BIO Persillade 30 g Zobrazit větší

Kořenící petrželová směs BIO Persillade 30 g

Již se neprodává

Nákupem získáte: 39 bodů

5 x hodnoceno

Více informací

Elegantní a stylová plechová dóza. Krásný dárek.

S touto směsí připravíte jedinečné zálivky na saláty, majonézy, krémové sýrové nebo rajčatové omáčky. Jednoduchou zálivku na těstoviny připravíte z jedné polévkové lžíce směsi a jedné polévkové lžíce oleje. Nebo ji jednoduše přidejte do omelety, k dušené zelenině nebo houbám.

Složení: bazalka BIO 45 %, česnek BIO 40 %, petržel 15 %.

Bazalka je jedno z nejpoužívanějších koření jižní Evropy. Přesto se sem dostala až poměrně pozdě: v 16. století z Asie. Používá se do zeleninových nebo masových polévek, omáček, karbanátků, salátů, na pizzu, těstoviny, do fazolí, okurek, bylinkového másla, octa, tvarohu, při přípravě zvěřiny a ryb, do pokrmů z vajec i sýrů.

Česnek je snad nejpoužívanější zeleninou všude na světě. Neumíme si bez něj představit pokrmy ze skopového masa, králíka, uzeniny, mletá masa, omáčky, majonézy, saláty, polévky, bramborová jídla.

Petržel je bylinka původem ze Středozemí, která se rychle zabydlela v kuchyních snad celého světa. Je možné ji přidat téměř do všech pokrmů, polévek, omáček, mletých mas, nádivek, dušených a pečených mas, salátů, zkrátka, kam si jen vzpomenete.

Související produkty