Barceló Gran Anejo 0,7 l

490 Kčs DPH (700 Kč/l)

Skladem

(Doručíme již dnes - kurýr Praha)

Nákupem získáte: 98 bodů

Země: Dominikánská republikaStáří: 4 roky
Objem: 0,7 l% alkoholu: 37
68 x hodnoceno

Více informací

Ron Barceló Gran Anejo je vynikající směs nejlepších dominikánských rumů zrající až čtyři roky v sudech z amerického dubu. Pro Ron Barceló Anejo je příznačná nazlátle červená barva a jemné aroma. Je vyhledáván milovníky rumu pro svou bohatou a plnou chuť. Barceló Anejo je vynikající čistý nebo v míchaném nápoji.

Informace o značce

Barcelo & Co. bylo založeno v roce 1930 panem Julianem Barcelo. V 80. letech si Ron Barceló vybudoval významnou pozici mezi vedoucími značkami na trhu s rumem. V roce 1992 byl zahájen export, v roce 1994 se prodával na více než deseti zahraničních trzích. V roce 2000 vytvořili rodinní vlastníci se španělskými investory společnosti společný podnik BAINSA (Barceló International). Španělská strana investovala více jak 20 miliónů dolarů do výstavby nové továrny v San Pedro Macorís, která zcela vyhovuje přísným požadavkům zahraničních trhů. Dnes se Ron Barceló prodává ve více než dvaceti zemích. Na španělském trhu se ho pak prodá 450.000 devítilitrových kartonů ročně.

Zobrazit více informací Zobrazit méně informací

Ron Barceló se vyrábí v jedné z nejmodernějších továren na světě, speciálně navržené pro výrobu a zrání rumu. Je vybavena nejpokročilejšími výrobními technologiemi. Kvalita nerezových tanků je na úrovni nejlepších vinařských tanků používaných v Evropě. Sudy jsou uchovány ve vertikální pozici. V továrně je použita nejnovější generace úpraven vody a další technické inovace.

Za úspěšností rumu Barceló stojí především pečlivý proces zrání. Ne každá značka rumu dodržuje tradiční proces zrání a v mnoha případech s ohledem na omezené výrobní kapacity a chybějící zákonná omezení dochází k umělému „dozrávání“ rumů. Kapacita společnosti Barceló umožňuje současné zrání 4 miliónů litrů alkoholu v dubových sudech. V dalším případě za úspěchem stojí investice do technologií. Celá výroba rumů probíhá v moderní továrně kde se evropská technologie a know-how setkávají s dominikánskou tradicí.

Zobrazit méně informací

Související produkty