Degustace

Naše degustace Vám nabízejí jedinečnou možnost ochutnat a porovnat větší počet vzorků vybraných destilátů nebo vín. Opět je v nabídce i oblíbená degustace vín z celosvětově uznávané vinařské oblasti u Niagary. Domluvit si s námi můžete také PRIVÁTNÍ DEGUSTACI, tedy ochutnávku pro skupiny přátel nebo rodinných příslušníků. Podívejte se na příklad privátní rumové degustace  a privátní degustace kanadských vín včetně popisu a výhod. V případě zájmu o individuální ochutnávku volejte na telefon 724 105 758 nebo nám napište na e-mail: info@bestdrink.cz.

#ShowMore#

Naše degustace Vám nabízejí jedinečnou možnost ochutnat a porovnat větší počet vzorků vybraných destilátů nebo vín. Během degustace se dozvíte mnoho zajímavostí o ochutnávaných nápojích a budete si moci vzájemně porovnat své dojmy. Typ ochutnávky si můžete vybrat z různých variant dle svých preferencí. Témata degustací a vzorky postupně doplňujeme a obměňujeme.

Navíc si po ukončení degustace můžete rozšířit Vaši sbírku vizitek v turistickém deníku. Každý, kdo se zúčastní kterékoli degustace, získá totiž ZDARMA naši absolventskou vizitku.

Degustace probíhají na adrese Náchodská 2548/77, Praha 9, samostatný vchod hned vedle naší kamenné prodejny. Začátek je vždy v 19,00, kapacita je maximálně 12 účastníků. Součástí každé ochutnávky je i malé občerstvení a voda. Podívejte se k nám.

Společnost BEST DRINK s.r.o. garantuje, že v případě vládních nařízení v souvislosti s COVID-19, která by znemožnila konání Vámi již zakoupené degustace, Vám bude nabídnut další termín na základě Vaší preference.

Již zakoupené degustace nelze měnit za jiné zboží či požadovat výměnou slevu na zboží. Při neúčasti na dané degustaci, Vámi zakoupená degustace propadá bez náhrady.

 

Nejprodávanější

Cihu
 
11 776 Kč
2 položek celkem