Degustace

Nejprodávanější

5 položek celkem
Privátní degustace Kód: 5488
Degustace - kanadská vína 20.10. 2021
690 Kč
Kód: 5490
Degustace vedená Ing. Jiřím Hortem 18.11.2021 Kód: 5510

Naše degustace Vám nabízejí jedinečnou možnost ochutnat a porovnat větší počet vzorků vybraných destilátů nebo vín. Opět je v nabídce i oblíbená degustace vína z Kanady. Domluvit si s námi můžete také individuální ochutnávku pro skupiny přátel nebo rodinných příslušníků.


Společnost BEST DRINK s.r.o. garantuje, že v případě vládních nařízení v souvislosti s COVID-19, která by znemožnila konání Vámi již zakoupené degustace, Vám bude vrácena celá finanční částka nebo nabídnut další termín na základě Vaší preference.

#ShowMore#

Naše degustace Vám nabízejí jedinečnou možnost ochutnat a porovnat větší počet vzorků vybraných destilátů nebo vín. Během degustace se dozvíte mnoho zajímavostí o ochutnávaných nápojích a budete si moci vzájemně porovnat své dojmy. Typ ochutnávky si můžete si vybrat z různých variant dle svých preferencí. Témata degustací a vzorky postupně doplňujeme a obměňujeme.

Navíc si po ukončení degustace můžete rozšířit Vaši sbírku vizitek v turistickém deníku. Každý, kdo se zúčastní kterékoli degustace, získá totiž ZDARMA naši absolventskou vizitku.

Degustace probíhají na adrese Náchodská 2548/77, Praha 9, samostatný vchod hned vedle naší kamenné prodejny. Začátek je vždy v 19,00, kapacita je maximálně 12 účastníků. Součástí každé ochutnávky je i malé občerstvení a voda. Podívejte se k nám.

V případě zájmu o individuální ochutnávku volejte na telefon 724 105 758 nebo pište na e-mail: info@bestdrink.cz.