ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

Adventní kalendáře

Adventní kalendář pro muže existuje! Adventní kalendáře jsou totiž oblíbeným dárkem nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pokud tedy hledáte neotřelý dárek pro manžele či přítele, který miluje skvělý alkohol, tak originální rumový adventní kalendář pro muže je skvělou volbou. Spojení adventní kalendář pro muže rum jde totiž skvěle dohromady

   #ShowMore#

Adventní kalendář s alkoholem

Nabízíme širokou škálu kalendářů, kde adventní kalendář a alkohol hrají hlavní roli. Velmi populární je totiž nejen rumový adventní kalendář, whisky adventní kalendář, ale i alkoholový adventní kalendář s pálenkou. Každý z nich je přitom unikátní a jedinečný.

Rumový adventní kalendář je skvělý dárek pro muže, který má rád karibský rum. Tyto kalendáře obsahují 24 miniaturních lahví rumu z různých zemí světa. Můžete tak obvykle ochutnat kubánský rum, jamajský rum, rum z Barbadosu, ale i rum z dalších zemí. Whisky adventní kalendář je pro změnu ideálním dárkem pro muže, který má rád whisky. Takový adventní kalendář s whisky obsahuje ve 24 miniaturních lahvičkách whisky z různých koutů světa a každá whisky je samozřejmě jiná. 

Originální adventní kalendáře pro muže

Pokud chcete darovat opravdu originální dárek, můžete zvolit adventní kalendář, který je vyroben z netradičních materiálů nebo obsahuje alkoholické nápoje, které jsou netradiční. Můžete tak například zakoupit rumový adventní kalendář ve tvaru knihy nebo vánoční stromeček plný destilátů od Svachovky. Adventní kalendář portské víno – to je pro změnu ideální adventní kalendář pro ženy, které ocení příjemnou a jemnou sladkost jeho obsahu.

Adventní kalendář je skvělý způsob, jak si zpříjemnit adventní čas. Darujte svým blízkým originální dárek, který je potěší a zároveň jim umožní ochutnat nové druhy alkoholu.

Nejprodávanější

R. Jelínek Sadařská edice 24x0,02 l
 
2 149 Kč
Svachovka vánoční kalendář
 
1 049 Kč
Tatratea Vánoční kalendář
 
1 349 Kč
Adventní kalendář Royal des Lys 290 g
 
569 Kč
Adventní kalendář portské
 
1 999 Kč
5 položek celkem
Adventní kalendář portské Kód: 1451001
Adventní kalendář Royal des Lys 290 g Kód: 3002800
R. Jelínek Sadařská edice 24x0,02 l
2 149 Kč
Kód: 1395945
Svachovka vánoční kalendář
1 049 Kč
Kód: 1398150
Tatratea Vánoční kalendář
1 349 Kč
Kód: 1401815