Camus Extra Dark & Intense 0,7 l

Kód: 1207750
Značka: Camus
9 899 Kč 14 141,43 Kč / 1 l
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Camus Extra Dark & Intense je mimořádný počin Cyrila Camuse, který se rozhodl vytvořit opravdu extra plný a intenzívní koňak. Požádal proto sklepmistra, aby vybral sudy s tím nejlepším koňakem a poté je ještě nechal projít speciálním procesem zrání. Vybrané sudy byly vyprázdněny a předány bednářům, kteří je postupně vypálili, aby se uvolnil destilát zadržený v samotných dubových buňkách. Délka a intenzita tzv. opékání se upravovala na míru pro každý jednotlivý sud.  Aromatický potenciál sudů se tak poté nesmírně zvýšil. Vybraný koňak, který v nich následně procházel fází zrání nazvanou příznačně „Dark & ​​Intense“, zvýraznil své chutě, které se navzájem harmonicky prolnuly.

Výsledkem je dokonalý koňak s barvou mahagonu a odlesky topazu. Vůně je robustní a silná, přináší dotek crème brûlée, perníku a pražených makadamových ořechů.  Chuť je velmi intenzivní, s tóny smetany a másla, stopou dřeva a s přetrvávajícím závěrem charakterizovaným doteky jemně kořeněné tmavé čokolády

Cognac Camus Extra Dark & Intense reprezentuje to nejlepší, co může koňak nabídnout. Nádherná, temně černá láhev je uložena v luxusní kazetě. Součástí kazety je i box s originální keramickou „mističkou“ použitelnou na odložení pozlacené zátky nebo doutníku. Tento koňak je vyráběn ve velmi omezeném množství a vzhledem ke stále se ztenčující nabídce takto starých koňaků jde o velmi zajímavou investici. Navíc láhev je velmi vhodná pro gravírování a může se z ní tak stát opravdu osobní dárek.

Informace o alergenech.

Camus Extra Dark & Intense 0,7 l

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!
Camus Extra Dark & Intense 0,7 l

Rychlé dodání

Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.
Camus Extra Dark & Intense 0,7 l

Kamenná prodejna

V přátelském prostředí poradíme s výběrem.
Camus Extra Dark & Intense 0,7 l

Alkoholu rozumíme

Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koňaky
% alkoholu: 40
Objem: 0,7 l
Stáří: 20 - 30 let
Výrobce: Camus
Země: Francie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Camus byla založena v roce 1863 Jeanem-Baptistem Camusem. V roce 1896 se díky Edmondu Camusovi, jeho synovi, stala firma Camus jediným dodavatelem na dvůr posledního ruského cara Mikuláše II. V roce 1932 nastoupil do vedení firmy Michel Camus, který rozpoznal potenciál extra prémiových řad a začal (jako první na trhu koňaků) s exkluzivním balením vyrobeným z „baccaratského křišťálu“. Tyto unikátní láhve začaly zanedlouho kopírovat i konkurenční firmy.

Klenoty společnosti Camus

Camus

 

Společnost Camus je specialistou na koňaky vyšší kategorie, díky čemuž více než 70 procent produkce opouští sklepy v kategorii premium, tj. V.S.O.P. a vyšší. Camus Extra Ordinaire byl dokonce vyhodnocen zatím nejvyšší poctou ve své kategorii – stal se koňakem minulého století! Tímto vyznamenáním dosáhla značka Camus velice významného statutu kvality a zároveň ocenění poctivé práce předcházejících čtyř generací. Koňak Camus X.O. proslul svoji jedinečnou kvalitou a nízkou cenou. Po pět generací zůstává značka Camus věrná základní myšlence svého zakladatele – vyrábět jedinečný koňak a důsledně naplňovat jeho zásady nezávislost, tradici, kvalitu a inovaci. Jméno společnosti Camus je dnes známé po celém světě a je také pátým největším, odborníky uznávaným výrobcem koňaku.