Camus

Společnost Camus byla založena v roce 1863 Jeanem-Baptistem Camusem. V roce 1896 se díky Edmondu Camusovi, jeho synovi, stala firma Camus jediným dodavatelem na dvůr posledního ruského cara Mikuláše II. V roce 1932 nastoupil do vedení firmy Michel Camus, který rozpoznal potenciál extra prémiových řad a začal (jako první na trhu koňaků) s exkluzivním balením vyrobeným z „baccaratského křišťálu“. Tyto unikátní láhve začaly zanedlouho kopírovat i konkurenční firmy.

Klenoty společnosti Camus

Camus

 

Společnost Camus je specialistou na koňaky vyšší kategorie, díky čemuž více než 70 procent produkce opouští sklepy v kategorii premium, tj. V.S.O.P. a vyšší. Camus Extra Ordinaire byl dokonce vyhodnocen zatím nejvyšší poctou ve své kategorii – stal se koňakem minulého století! Tímto vyznamenáním dosáhla značka Camus velice významného statutu kvality a zároveň ocenění poctivé práce předcházejících čtyř generací. Koňak Camus X.O. proslul svoji jedinečnou kvalitou a nízkou cenou. Po pět generací zůstává značka Camus věrná základní myšlence svého zakladatele – vyrábět jedinečný koňak a důsledně naplňovat jeho zásady nezávislost, tradici, kvalitu a inovaci. Jméno společnosti Camus je dnes známé po celém světě a je také pátým největším, odborníky uznávaným výrobcem koňaku. 

 

1 položek celkem
Camus Extra Dark & Intense 0,7 l
Novinka
Kód: 1207750

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení