Kamennou prodejnu jsme otevřeli v květnu 2010 na Praze 9, v Horních Počernicích (Náchodská 2548/77), v červnu 2015 jsme ji rozšířili. Na ploše okolo 120 m2 zde nabízíme více než 1770 výrobků (virtuální 3D prohlídka viz níže).


SORTIMENT

Zaměřujeme se především na kvalitní destiláty, a tak si zde můžete vybrat z více než 300 druhů whisky, 300 druhů karibského rumu, 160 druhů koňaku a armagňaku, veliký výběr je v kategorii ovocných destilátů, tequily, vodky a ginu, brandy nebo absinthu.

V oddělení vína naleznete výrobky jak z celé Evropy, tak i z Nového světa. Samostatnou kategorii potom představují vybraná vinařství z Moravy a jejich kolekce výborných přívlastkových vín. Samozřejmě nechybí vína šumivá – francouzské champagne, italské prosecco, cava ze Španělska nebo také vynikající moravské šumivé víno.

V širokém sortimentu delikates a pochutin si můžete vybírat mezi belgickými pralinkami, francouzskými terrinkami, paštikami a masy z Moravy, mořskými plody, octy nebo vynikajícími olivovými oleji.


NOVINKY

Sledujeme novinky na českém i světovém trhu, a proto sortiment v prodejně stále doplňujeme o nejnovější prémiové výrobky na trhu. Při výběru zboží pro náš obchod klademe důraz především na kvalitu, ne na kvantitu. Snažíme se naši nabídku zpestřit i nápoji a výrobky netradičními a exotickými, a pro mnohé zákazníky je tak náš sortiment zajímavým osvěžením.

PORADENSTVÍ

Na prodejně jsme připraveni se Vám plně věnovat, zodpovědět Vaše dotazy a pomoci Vám při výběru toho pravého nápoje. Naproti tomu i my budeme rádi, pokud se s námi podělíte se svými osobními zkušenostmi s jednotlivými nápoji, ať už z České republiky nebo ze svých zahraničních cest.

KDE NÁS NAJDETE:

Prodejna se nachází na adrese: Náchodská 2548/77, Praha 9 – Horní Počernice. Detailní popis naleznete v oddělení kontakty.

Veškerou naši nabídku můžete nalézt na našich webových stránkách www.bestdrink.cz. Ceny uvedené na našem e-shopu a v kamenné prodejně se mohou v některých případech mírně lišit.