Změna otevírací doby na kamenné prodejně během letních prázdnin. PO - PÁ 9 - 19 hod. SO,NE zavřeno!

Nabídka destilátů Žufánek

Rozšiřujeme pro vás naší nabídku populárního moravského výrobce Žufánek. Značka, která se soustředí především na ovocné destiláty, má v porfoliu také špičkové absinthy, giny, likéry a jiné. Vybrali jsme pro vás několik, které si získaly i nás. Kromě standardní nabídky u nás nově naleznete: jablkovici z dubového sudu, sejvovici, medového Žufánka, višňovku nebo bodamskou malinu.

Rodinnou firmu ŽUFÁNEK s.r.o. (dříve ŽUSY s.r.o.), která stojí za legendou českého lihovarnictví, založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové MartinJosef a Jan. V Boršicích u Blatnice vyrostl lihovar světového formátu, který má velkou zásluhu na obrodě kvalitní výroby destilátů v ČR.

 

Obrázek článku

 

Produkce lihovaru započala tradiční Slivovicí, jak také jinak. Postupně se přidávaly další druhy ovoce, likéry, giny a absinthe. Ovoce pochází z vlasních sadů, které jsou v jedné z nejlepších lokalit na pěstování ovoce na Moravě a od nejlepších sadařů z Evropy (například skvělé maďarské meruňky). 

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. "Destilujeme, macerujeme a tvoříme tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně nám samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou naše jméno," říkají zástupci dvougeneračního tvůrce lepší nálady.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení