Prodejna bude uzavřena v sobotu 25. května. Po tuto dobu nebude probíhat ani distribuce objednávek.

Jägermeister

Společnost Jägermeister byla založena v roce 1878 Wilhelmem Wieldem v městě Wolfenbüttel v Dolním Sasku v Německu. Legendární stejnojmenný likér byl však poprvé vyroben až v roce 1935 Curt-Emilem Wildem, synem zakladatele. Původně byl vyvinut jako bylinný digestiv, který měl podpořit trávení. Jeho receptura je tajná a známa je pouze malé skupině osob.

   #ShowMore# 

Výroba likéru Jägermeister

Jägermeister je vyroben z více než 50 různých bylin a koření, včetně sladkého fenyklu, anýzu, šafránu, skořice a hřebíčku. Tyto ingredience jsou macerovány ve zralém alkoholu po dobu několika dnů, aby budoucí likér získal bohatý a komplexní aromatický profil. Chuť je hlavním prvkem, díky kterému je tento likér tak populární. Hořkosladká chuť doplněná o silné bylinné tóny zahalená v jemném hávu. To podtrhuje dnes již ikonická láhev. Ta je tvarována do charakteristického tvaru a zdobena vyrytým logem jelení hlavy a dalšími symboly spojenými s historií likéru. Symbol jelena je u palíren oblíbený, používá ho například výrobce skotské whisky - palírna Glenfiddich.

Jak pít Jägermeister

Tento bylinný likér je často konzumován v čisté formě jako digestiv nebo je používán jako přísada pro nejlepší koktejly na léto, jako je "Jägerbomb", který se skládá z Jägermeisteru a energetického nápoje. Za svou existenci se stal jedním z nejprodávanějších bylinných likérů na světě a získal širokou popularitu nejen v Německu, ale také v USA, Velké Británii a dalších zemích.

5 položek celkem
Jägermeister
50 Kč
Kód: 1952370
Jägermeister
499 Kč
Kód: 1404800
Jägermeister
990 Kč
Kód: 1404802
Jägermeister
2 150 Kč
Kód: 1404803
Jägermeister Scharf
399 Kč
Kód: 1404806

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem