ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

Bache Gabrielsen

Bache Gabrielsen vyrábí prémiový koňak a dnes je již světově uznávanou značkou. Sídlí ve městě Cognac ve francouzském regionu Nouvelle-Aquitaine. Společnost byla založena v roce 1905 Thomasem Bache-Gabrielsenem a od té doby získává ocenění po celém světě. Dnes se řadí mezi přední producenty koňaku ve světě a cognac Bache Gabrielsen má mezi milovníky koňaku skvělou pověst. 

   #ShowMore#

Výroba koňaku - tradice a moderní přístup

Bache Gabrielsen se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitního koňaku s důrazem na řemeslnou preciznost a tradici. Palírna je známá pro svou schopnost vytvářet harmonické a elegantní nápoje, které odrážejí charakteristické vlastnosti regionu Cognac. Jednou z klíčových hodnot společnosti Bache Gabrielsen je inovace. Přestože respektuje tradiční postupy výroby koňaku, nebojí se zkoumat nové techniky a přístupy. To se odráží v jejich portfoliu, kdy koňak Bache Gabrielsen kombinuje klasickou eleganci s moderním designem.

Koňak a udržitelnost

Pro řadu francouzských výrobců se v posledních letech dostala na přední příčku priorit také udržitelnost a ekologické praktiky. Průkopníkem tohoto nového trendu bylo šampaňské víno, které bude právě v rámci udržitelnosti čím dál častěji bez dárkových krabiček. Bache Gabrielsen má proto vlastní čistírnu odpadních vod a používá obnovitelné zdroje energie, aby minimalizoval svůj ekologický otisk. Díky tomuto závazku, kvalitě výroby a inovaci získává uznání po celém světě a stává se tak synonymem pro kvalitu, eleganci a ekologii. Jejich dlouholeté zkušenosti a oddanost výrobě koňaku dělají z této společnosti významného hráče ve světě brandy a luxusních investičních destilátů.

5 položek celkem
Bache Gabrielsen American Oak
1 029 Kč
Kód: 1201590
Bache Gabrielsen Hors d´Age
Akce
9 999 Kč –35 %
6 499 Kč
Kód: 1201650
Bache Gabrielsen X.O. Carafe
Bache Gabrielsen X.O. Carafe 0,7 l
Momentálně nedostupné
2 699 Kč
Kód: 1201610
Pineau des Charentes Dupuy Blanc
490 Kč
Kód: 1408790
Pineau des Charentes Bache Very Old Kód: 1408960

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem