Flor de Cana

Vše začalo v roce 1890 ve městě ve městě Chichigalpa, které leží v západní části daleké Nikaraguy. Od svého založení až dodnes jsou zde vyráběny rumy s odkazem na lokální umění výroby rumů, od ručního zpracování, pečlivý výběr dubových sudů pro zrání, až po lahvování do nezaměnitelných láhví. Tím se karibský rum Flor de Cana zapisuje do podvědomí rumovým fanouškům jak ve své mateřské zemi, tak i na celém světě.

   #ShowMore# 

Výroba rumů Flor de Cana

Jedinečnost rumů Flor de Cana spočívá v jejich výrobním procesu. Rum je destilován z čerstvé šťávy cukrové třtiny, nikoliv z melasy, což přispívá k jeho přirozené sladkosti a bohaté chuti. Vyroben je pomocí tradičních postupů a zraje v sudech z bílého dubu, které jsou staré až 30 let, čímž získává svou jemnou a vyváženou chuť. Na celý proces výroby dohlíží Master Blender. Sortiment rumů Flor de Caña zahrnuje různé varianty. Nejoblíbenější je tmavý rum Flor de Cana, kterých má palírna ve své nabídce celou řadu. Oblíbený je také bílý rum, který se hodí především pro rumové koktejly.

Ekologie rumů Flor de Cana

Kromě vynikajícího produktu je společnost Flor de Cana také známá svým závazkem k udržitelnosti a odpovědnému podnikání. Společnost investuje do projektů na ochranu životního prostředí a sociální odpovědnosti, což z ní činí oblíbenou značku nejen pro své skvělé produkty, ale také pro svůj přínos společnosti. Rumy z Nikaraguy jsou tak společností velmi ceněny pro svůj přístup.

5 položek celkem
Flor de Cana Centenario 12 Y.O.
719 Kč
Kód: 1316000
Flor de Cana Centenario 130th Anniversary Kód: 1316112
Flor de Cana Centenario 18 Y.O.
959 Kč
Kód: 1316100
Flor de Cana Centenario 25 Y.O.
2 899 Kč
Kód: 1316110
Flor de Cana Terra
940 Kč
Kód: 1316010

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem