ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

Legendario

Rumy Legendario se vyrábějí již od roku 1946 v malých sériích pod pečlivým dohledem Master Blendera, přičemž je kladem velký důraz na zachování tradic uznávaného řemesla destilace, ale i postupného zrání a filtrování.

   #ShowMore#

 

Kubánská cukrová třtina

Jako základ se používá ta nejkvalitnější kubánská cukrová třtina. Produkt se destiluje a poté zraje v sudech z amerického dubu po dobu 3 až 15 let. Master Blender společnosti Legendario odebírá vzorky a míchá rumy, které se poté filtrují v nádržích s dvojitým dnem za použití křemičitého písku.  Tento pomalý, gravitační proces dodává všem rumům Legendario neobyčejně jemnou a hladkou chuť, pro kterou jsou známé a díky které se těší velké oblibě u rumových fanoušku po celém světě.

Nejlepší karibský rum

V současné době má Ron Legendario v portfoliu několik druhů karibských rumů: Anejo Blanco, Ron Carta Blanca Superior, Ron Dorado, Ron Anejo 9, Ron Gran Reserva 15 a samozřejmě exkluzivní a jedinečný Elixir de Cuba.

Legendario Elixír de Cuba

Především Legendario Elixir de Cuba je pozoruhodný svou exkluzivní chutí, která se odlišuje od všech ostatních kubánských rumů. Je uznávaný pro své vyzrálé a sladké aroma, jantarovou barvu a velmi příjemnou chuť, která svou plnou chuť vyvažuje velmi sladkými tóny. Rumy (spirity) Legendario jsou také jednou ze základních ingrediencí pro míchání prémiových rumových drinků.

Tradiční výroba rumu

S více než půlstoletou tradicí na bedrech a hrdostí na svůj 100% kubánský původ je Legendario mnohem víc než jen rum. Je to filozofie, jejímž cílem je nabídnout spotřebiteli prémiový, kvalitní produkt. Vyrábí se z nejlepších přírodních surovin a za použití respektovaných, tradičních výrobních metod poskytujeme pozoruhodný produkt a nezaměnitelný zážitek pro zákazníka.

6 položek celkem
Legendario Dorado
499 Kč
Kód: 1300080
Legendario Elixir de Cuba
130 Kč
Kód: 1852147
Legendario Elixir De Cuba
499 Kč
Kód: 1300090
Legendario Rum Anejo 9 Y.O.
640 Kč
Kód: 1300100
Legendario Rum Gran Reserva 15 Y.O.
5 799 Kč
Kód: 1300120
Legendario set
999 Kč
Kód: 1851800

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem