ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

Naga

Naga je prémiový rum pocházející z ostrova Java v Indonésii. Jeho historie sahá až do nizozemského koloniálního období, kdy byl ostrov známý především pro výrobu kvalitního koření, které se dostávalo na evropský trh. Během tohoto období na ostrově i přilehlých oblastech vzkvétalo zemědělství. Docházelo k pěstování exotických plodin, což vedlo k velkému zvýšení životní úrovně. Název Naga je odvozen od hinduistické a buddhistické mytologie, kde je drak Naga symbolem síly a moci.

   #ShowMore# 

Výroba rumu Naga

Způsob výroby rumu Naga je podobný tradičnímu postupu výroby, avšak s několika unikátními prvky. Rum je destilován z místní cukrové třtiny, která je díky vulkanickému podloží bohatá na přírodní cukry. Naga používá kombinaci tradičních měděných kotlů a moderních destilačních technik, což přispívá k vytvoření bohatého a komplexního profilu chuti. Zmíněným unikátnějším prvkem je kombinace různých sudů pro staření rumu v místním klimatu. Vysoké teploty a vysoká vlhkost pomáhají k rychlejšímu zrání rumu a ovlivňují tak tekutinu uvnitř sudu. Andělský podíl je v tomto případě vyšší než u rumů z jiných částí světa.

Jak pít rum Naga

Indonéský rum Naga se postupně dostává na Evropský trh a jeho popularita je čím dál větší. Je to především díky unikátní chuti, díky které se odlišuje od ostatních značek. K unikátnosti přispívá také originální design láhví, díky čemuž je tento rum originálním dárkem pro všechny rumové nadšence. Nejlépe si ho vychutnáte samotný v pokojové teplotě, ale také jako součást letního drinku. Naga je důkazem, že indonéský rum má svou tradici a může směle konkurovat karibskému rumu.

4 položek celkem
Naga Full Proof 62,3% Vintage 2011
1 599 Kč
Kód: 1297070
Naga Pearl of Jakarta
1 089 Kč
Kód: 1297020
Naga Rum
699 Kč
Kód: 1297000
Naga Siam Edition 10 Y.O.
1 049 Kč
Kód: 1297060

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem