Rémy Martin X.O. Coffret Cannes 2014

Rémy Martin X.O. Coffret Cannes 2014 je mimořádná edice věnovaná festivalu v Cannes, pro Českou republiku bylo vyhrazeno pouze 30 láhví. Láhev je v krásném dárkovém balení, které připomíná schody slávy festivalu. Rémy Martin je oficiálním partnerem tohoto filmového festivalu.

Tento koňak je lahodnou kombinací více než 300 eaux-de-vie (vinných destilátů, které zpravidla zrají pod dohledem finálního výrobce). Zrání probíhá v rozmezí 10 až 37 let v sudech z limousinského dubu. V chuti, která doznívá déle než 15 minut, ale i ve vůni se projevuje relativně dlouhé zrání v pečlivě vybíraných sudech. RÉMY MARTIN® X.O je koňakem velkého a zároveň přístupného zážitku, jenž se projeví nejlépe při dezertu nebo při spojení s doutníkem.

Společnost Rémy Martin byla založena v roce 1724  ve Francii v kraji Champagne a od začátku se specializovala na výrobu Cognac Fine Champagne. Po čase měla blízko k bankrotu, když ji koupila společnost Renaud, která zahájila velkou obrodu založenou na klasickém V.S.O.P. Rémy Martin. V současnosti je vlastněna společností Rémy Cointreau založenou v roce 1991. Oproti konkurenci, kde stáří základní produkce dosahuje cca 6ti let se v roce 2012 nechala společnost Rémy Martin slyšet, že její škála bude začínat na 10 letech zrání.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení