Rumy Hombre´s

Na podzim roku 2021 rozšířil paletu „českých“ rumů na našem trhu Libor Zbojan se svými unikátními rumy Hombre´s. Není to jeho první počin na trhu s destiláty – budou to již téměř dva roky, co představil svůj naprosto originální Hombre´s gin a hned s ním slavil velký úspěch.

Hledání kvality

Po úspěchu s ginem se uvedení nového karibského rumu jevilo jako logické pokračování. Nejprve bylo nutné přibrat do týmu zkušeného odborníka, který se v rumech dokáže orientovat. Tým proto doplnil Jan Končel, který měl praktické zkušenosti s výrobou rumů i marketingem. Cílem bylo vytvořit prémiový blend z vyzrálých karibských rumů. Následovalo dlouhé hledání těch pravých, a nakonec volba padla na rumy z Dominikánské republiky, Panamy a Jamajky.

 

Premium a Original

Po důkladné a náročné analýze nakonec vznikly rumy dva. Ani jeden z nich neobsahuje přidaný cukr nebo jakoukoliv jinou přísadu, která by ovlivnila jejich výslednou chuť. Rum Hombre´s Original je osmiletý rum z Dominikánské republiky příjemné a vyvážené chuti, který je velmi líbivý a chuťově vhodný pro většinu rumových fanoušků. Druhý rum, Rum Hombre´s Premium je blendem dvanáctiletých rumů z Jamajky, Panamy a Dominikánské republiky, velmi komplexní chuti a nezaměnitelného aroma.

Další lahůdky

Je nutné podotknout, že tímto záběr Libora Zbojana zdaleka nekončí. Již nyní jsme měli možnost ochutnat jeho další počiny v oblasti ginů – mimořádně jemný gin s příchutí liči nebo gin s chutí a vůní kalifornského grapefruitu. Zcela mimořádná je potom jeho Hostouňská třešňovice. Každá láhev, obrazně řečeno, obsahuje dvanáct kilo vyzrálých aromatických třešní, pečlivě odstopkovaných a odpeckovaných. Kvůli tak náročné přípravě bylo vyrobeno pouhých 49 láhví, chuť je však opravdu luxusní. A uvidíme, s čím nás překvapí v Houstouni příště.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení