Relicario

 

Ron Relicario vychází z velmi cenného rumu, který byl dlouhá léta tajně uchováván a následně zapomenut ve dvou láhvích ve starém trezoru společnosti Beveland Distillers. Teprve před několika lety společnost Beveland Distillers tyto dvě láhve v tomto trezoru objevila, a to včetně rumového pokladu, který se v nich nacházel. A právě tvarem onoho trezoru, který střežil tajemství chuti, jsou inspirovány láhve Ron Relicario. Tyto láhve tak stejně jako tajemný trezor uchovávají nezapomenutelný odkaz, díky kterému si můžeme vychutnávat jedinečné vůně a chutě, ale také tradici a malinko i tajemnou legendu.

   #ShowMore#

Výroba

Rum Ron Relicario se vyrábí ze 100% šťávy z cukrové třtiny z Dominikánské republiky, která je s ohledem na tradici sklízena ručně. Šťáva z cukrové třtiny je 30 hodin fermentována kvasinkami (sacharomyces cereviceae), které přispívají k aromatickému složení konečného produktu. Ke zrání jsou použity sudy z amerického bílého dubu o objemu 225 litrů. Celý proces je od začátku do konce přísně kontrolován. Specifické podmínky, jako je vlhkost karibské oblasti, mořský vánek a vnitřní vypalování sudů ve výsledku přinášejí jedinečnou chuť, kterou tento dominikánský rum má.

Peated rum

Kromě standardních edic Ron Relicario Superior a Ron Relicario Supremo nalezneme v nabídce ještě jednu zajímavost. Nakouřený Ron Relicario Peated, který se inspiruje ostrovním stylem skotských Islay whisky, které mají svou typickou nakouřenou chuť. Díky tomuto spojení si tak mohou rumový nadšenci vychutnat i tuto netradiční specialitu.

5 položek celkem
Relicario Dominicano Superior
899 Kč
Kód: 1263980
Relicario Dominicano Supremo Solera
1 590 Kč
Kód: 1263982
Relicario Dominicano Peated Finish Kód: 1852160
Relicario Dominicano Peated Finish
1 399 Kč
Kód: 1263981
Relicario Dominicano Superior
150 Kč
Kód: 1852150

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem