ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

Santos Dumont

Santos Dumont je značka prémiových rumů a spiritů, která si za poslední roky získala silnou oblibu po celém světě. Je to především díky nezaměnitelné chuti, kdy rum kombinuje sladkost a příjemnou pikantnost. Je pojmenována po slavném brazilském letci Albertu Santos Dumontovi. Ten je považován za jednoho z průkopníků moderního letectví a byl první, kdo úspěšně provedl pilotovaný let vzducholodí "14 Bis" v roce 1906. Ve své domovině, která je domovem i pro rum Santos Dumont, je brán jako národní ikona, po kterém je pojmenován stadion, náměstí, ale třeba i kráter na měsíci. 

   #ShowMore# 

Rum Santos Dumont výroba 

Rumy Santos Dumont se vyrábějí s pečlivostí a vášní, aby odrážely dědictví a život Alberta Santose Dumonta. Palírna proto klade obrovský důraz na kvalitu surovin a zachování tradičních výrobních postupů. Proto je pro výrobu používána cukrová třtina té nejvyšší kvality, která se pěstuje v Brazílii. Portfolio rumů Santos Dumont nabízí mnoho variant rumů různého stáří, které dozrávají v odlišných typech sudů. Typickou ukázkou jsou sudy, ve kterých dříve zrál bourbon, ale i netradiční sud po odrůdě hroznů Tramín červený.

Servírování rumu Santos Dumont

Brazilský rum Santos Dumont si vychutnáte samotný, případně na ledu. Je také skvělou volbou, která zaručeně oživí jakýkoliv míchaný nápoj. Velké oblibě se těší u milovníků sladších rumů, díky své specifické chuti, ve které dominují především tóny karamelu, vanilky, ovoce a dřeva. Na závěr je nutné zmínit, že Santos Dumont je sesterská značka dnes již ikonického rumu A.H.Riise, se kterým sdílí i onu jemnou a sladkou chuť.

5 položek celkem
Santos Dumont Heritage
3 499 Kč
Kód: 1316220
Santos Dumont X.O.
1 139 Kč
Kód: 1316200
Santos Dumont X.O. Elixir
699 Kč
Kód: 1316195
Santos Dumont X.O. Gewurztraminer
949 Kč
Kód: 1316198
Santos Dumont X.O. Palmira
949 Kč
Kód: 1316197

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem