Chateau Montifaud Grand Cru 50 Y.O. heritage 0,7 l Zobrazit větší

Chateau Montifaud Grand Cru 50 Y.O. heritage 0,7 l

7 880 Kčs DPH (11 257 Kč/l)

Skladem

(Doručíme již dnes - kurýr Praha)

Nákupem získáte: 1576 bodů

Země: FrancieStáří: 50 let
Objem: 0,7 l% alkoholu: 40
40 x hodnoceno

Více informací

Mimořádný koňak z Grand Cru vinic oblasti Fine Petite Champagne, který dosáhl své plné zralosti. Ležel 50 let v použitých dubových soudcích ve sklepích Chateau Montifaud, kde získával své mimořádné vlastnosti. Díky tomuto dlouhému zrání se jeho chuť zaoblila a vyzrála, získala jemnou příchuť oříšků, doutníků a koření. Má krásnou měděně-jantarovou barvu. Vynikající.

Tento cognac je lahvován do originální, ručně foukané láhvi s tisíci bublinkami, uzavřené speciálním uzávěrem s pozlacenou plombou. U každé láhve je navíc přiložen náhradní korkový uzávěr. Ručně psaná etiketa. Láhev je uložena v dřevěné kazetě. Dokonalý dárek.

POUZE OMEZENÉ MNOŽSTVÍ !!! 

Informace o značce

Již po šest generací se vyrábí na Chateau de Montifaud vytříbený koňak prvotřídní kvality. Vinice rozkládající se v samém srdci Cognacu na ploše 90 hektarů jsou situovány ve dvou hlavních oblastech: Angeac (Grande Champagne) a Jarnac (Petit champagne). Chateau de Montifaud zpracovává pouze vlastní produkci. Poloha vinic dodává koňaku velmi květinovou, jemnou, plnou chuť i vůni, s dlouhou dochutí na patře. Pro Grande Champagne je typická ovocná chuť, především peckovité ovoce, které je charakteristické pro koňaky prestižní kvality. Naopak pro koňak z Petit Champagne je typická květinová chuť. Stárnutí probíhá v 10 let starých dubových sudech, jež dodávají koňaku z Gradne Champagne dřevitost a plné tělo a koňaku z Petite Champagne dodávají chuť po citronovníku.

Související produkty