Sparkling Chardonnay Reif Estate Winery 0,75 l Zobrazit větší

Sparkling Chardonnay Reif Estate Winery 0,75 l

590 Kčs DPH (787 Kč/l)

Skladem

(Doručíme již dnes - kurýr Praha)

Nákupem získáte: 118 bodů

Země: KanadaObjem: 0,75 l
% alkoholu: 11,5
10 x hodnoceno

Více informací

Využijte mimořádnou akční cenu!

Hrozny pro výrobu Sparkling Chardonnay Reif Estate Winery byly sklizeny brzy, aby mělo víno svěží ovocný styl a jemnou kyselinku. V lehké chuti můžeme cítit tóny hrušky a grapefruitu zakončené lehkým náznakem limetky. Ideální společník k mořským plodům. Vynikající poměr kvality a ceny.

Informace o značce

Tradice tohoto rodinného vinařství začala již v 17. století v Německu. Vinařství Reif Estate Winery Kanadě založil v roce 1982 Ewald Reif, který byl původem právě z Německa. Později vinařství převzal jeho synovec Klaus Willy Reif, který je současným presidentem. Jeho podpis najdeme na zadní etiketě lahví.

50 hektarové vinařství se rozprostírá v nejteplejší části Ontaria, sub-apelaci Niagara river, která je součástí apelace Niagara Peninsula (Niagarský poloostrov). První vinná réva zde byla vysazena již v roce 1977. Východně orientované svahy a dlouhé vegetační období jsou ovlivňovány řekou Niagara, kdy proudy vzduchu odvádějí chladné časné jaro a první podzimní mrazy. Místní vinná réva patří mezi nejstarší v regionu, což je přínosné v chladnějších klimatických podmínkách, protože hrozny na starších keřích dozrávají dříve. Půda je tvořena směsí jílu, štěrku a hlíny a je bohatá na nerostné látky a stopové prvky.

Vinice umožnují vytvořit vína plná, intenzívní chuti a charakteru. Vína nesou pečeť té nejvyšší kvality, vinařské autority VQA/The Vintners Quality Alliance.Rodinné vinařství Reif Estate Winery produkuje odrůdy bílého vína Chardonnay, Riesling, Gewurztramin a Sauvignon Blanc nebo u vína červeného odrůdy Cabernet Sauvignon, Shiraz nebo Merlot.

Související produkty