Vinturi Aerator Deluxe Set Tower

Již se neprodává

Nákupem získáte: 378 bodů

10 x hodnoceno

Více informací

Doprodej! Poslední kusy skladem.

Jedinečný design dělá z tohoto decanteru unikát ve svém oboru, který se stane okrasou každého interiéru. Prstencové zavěšení dekantéru na oblém rameni umožňuje jeho použití bez nutnosti přidržení. Při početnější společnosti nebo větší společenské události je možné postavit do vinného sektoru tento Vinturi Aerator Deluxe Set Tower jako selfservice a poskytnout tak všem zájemcům prostor pro vyzkoušení tohoto designového klenotu. Rameno Vinturi soupravy je vysoké 48cm a pod ústí dekantéru se tak pohodlně vejdou sklenky o výšce až 25cm.

Vinturi Aerator Deluxe Set Tower se skládá z pěti částí: podstavce s odkapávacím sítkem, ramene s prstencem pro uchycení dekantéru, vlastního dekantéru Vinturi Red (v prstenci je možné střídat dekantér Vinturi Red a Vinturi White), malého praktického stojanu pro dekantér a dekantačního sítka pro zachycení případného depotu.

Celkově se jedná o mimořádný dárkový set, který by byl ozdobou každé oslavy nebo vánoční nadílky. Konstrukce Vinturi dekantérů je postavena na prostých fyzikálních zákonech, opírá se především o Bernoulliho rovnici pro kinetiku kapalin. Protékající víno do svého proudu nasává předem definované množství vzduchu, čímž okamžitě dochází k téměř ideálnímu provzdušnění a víno tak plně otevře svou strukturu a nabídne veškeré nuance kterými oplývá.

Související produkty