ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

Beefeater

Značka Beefeater je jednou z nejznámějších a nejstarších značek ginu na světě. Byla založena v roce 1863 Jamesem Burroughem v Londýně. Název "Beefeater" odkazuje na strážce Toweru, kteří jsou známi svou tradiční uniformou a jsou symbolem londýnské historie. Stejně jako tito tiší strážci je i gin Beefeater symbolem umění palírnictví, světa destilátů a především dnes již ikonického míchaného nápoje Gin & Tonic.

   #ShowMore# 

Výroba ginu Beefeater

Beefeater gin je vyroben na základě tradiční receptury, která je stále stejná již od vzniku značky. Používá se směs osmi přírodních bylin, včetně jalovce, citronové kůry, mandlových slupek, angeliky, koriandru, lískových ořechů, pomerančové kůry a korejeříku. Tato kombinace bylin dává Beefeateru charakteristickou chut' a vůni. Beefeater je klasifikován jako London Dry Gin, což je kategorie ginů charakterizovaná suchou chutí a absencí přidaných sladidel. Tato klasifikace vyžaduje, aby byl gin destilován s nejméně 70 % alkoholu a aby byly příchutě přidávány pouze během destilace.

Oblíbenost ginu Beefeater

Beefeater gin je velmi populární po celém světě a získal mnoho ocenění na prestižních soutěžích. Je oblíbený jak mezi profesionálními mixology, tak mezi amatérskými milovníky ginu jako ingredience pro letní drinky. Beefeater gin je populární turistickou atrakcí v Londýně. Návštěvníci mohou navštívit Beefeater Distillery v Kenningtonu a podívat se na proces výroby ginu, včetně destilace a míchání bylin. Právem se tak gin v Anglii a Skotsku řadí společně s whisky mezi nejoblíbenější destiláty. Dalším typickým nápojem je například sherry.

5 položek celkem
Beefeater Gin
70 Kč
Kód: 1951250
Beefeater gin
415 Kč
Kód: 1367200
Beefeater gin
Beefeater gin 1 l
Skladem do 2 dnů
519 Kč
Kód: 1367210
Beefeater Pink gin
419 Kč
Kód: 1367230
Beefeater Pink gin
519 Kč
Kód: 1367231

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem