ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

Blue Mauritius

Tento rum z dalekého ostrova Mauricius spatřil světlo světa relativně nedávno a sice v roce 2012, kdy byl představen v Německu. Ve výrobě se odráží život a kultura tohoto ostrovního státu. Je inspirován nejenom mauricijskou kulturou, ale také krajinou, exotikou a duchem této destinace. Všechny tyto prvky se snaží vnést do své výsledné chuti a předat tak poselství s tradicí nejenom lidem na ostrově, ale i dál za hranice. V tom je společnost Blue Mauritius velmi úspěšná, protože své největší úspěchy zaznamenává v České republice a na Slovensku. Cíl má však podstatně vyšší – USA. Konkurenci však bude mít víc než silnou. Největší popularitě na tamějším trhu se těší bourbonwhisky.

   #ShowMore# 

Rumy Blue Mauritius

Palírna Blue Mauritius má v nabídce pouze jeden pevný produkt – rum Blue Mauritius Gold. Z limitovaných edic, které se výjimečně na trhu objeví se stávají oblíbené investiční láhve, které potěší každého sběratele prémiových destilátů. Také díky tomu se mauricijské rumy těší stále větší oblibě.

Rumy se na tomto ostrově těší tak velké popularitě, že se zde konají různé rumové festivaly a události, které slaví místní rumovou kulturu a tradici. Tyto festivaly nabízejí možnost ochutnat různé druhy rumu, zúčastnit se ochutnávkových kurzů a samozřejmě ochutnat všelijaké rumové koktejly.

4 položek celkem
Blue Mauritius Gin
949 Kč
Kód: 1366330
Blue Mauritius Gold
175 Kč
Kód: 1852685
Blue Mauritius Gold
1 099 Kč
Kód: 1336100
Blue Mauritius Reserva
1 499 Kč
Kód: 1336102

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem