Marzadro

Rodinná firma Marzadro se specializuje na výrobu brandy zvaného grappa, tradiční italské pálenky z hroznů vína. Sídlí v oblasti Trentino, konkrétně v městečku Nogaredo nedaleko města Trento, což je historické centrum produkce tohoto nápoje. Historie společnosti Marzadro sahá až do roku 1949, kdy se začala zabývat výrobou destilátů. Zakladatelem firmy byl Attilio Marzadro, který začal s výrobou grappy na malé rodinné farmě. Postupem času se firma rozrostla a přenesla se do moderních zařízení, ale dodnes zůstává pevně ve vlastnictví rodiny Marzadro.

   #ShowMore# 

Jak se vyrábí grappa Marzadro

Marzadro se vyznačuje vášní a oddaností k tradičnímu řemeslnému zpracování grappy. K výrobě svých destilátů používají pouze vybrané hrozny z regionu Trentino, které jsou pečlivě vybírány a kontrolovány, aby zajistily nejvyšší kvalitu produktu. Jedním z charakteristických rysů společnosti Marzadro je také inovace v oblasti výrobních postupů a dodržování tradic. Zatímco se drží tradičních metod výroby ovocné pálenky, jako je destilace v měděných kotlích, zároveň se snaží o celosvětovou osvětu. Grappa nebyla vždy přijímána jako kvalitní alkohol. Na její výrobu z vinných výlisků bylo shlíženo shora a až v posledních letech se podařilo plnohodnotně napravit pošramocenou reputaci a dokázat, že si své místo tento nápoj plně zaslouží.

Investiční Grappa Marzadro

V sortimentu Marzadro najdeme celou řadu různých druhů grappy, od klasických variant po odrůdové a zrající ve dřevěných sudech. Každá varianta grappy má své vlastní charakteristické aroma a chuťové profily, což je důsledek jak kvality surovin, tak i mistrovství při destilaci. Díky své dlouhé historii, vášni k řemeslnému zpracování a kvalitě svých produktů se Marzadro stal jedním z předních výrobců grappy nejen v Itálii, ale i ve světě. Jeho grappa je vyhledávaná mezi milovníky destilátů a oceněna jak v rámci vinařského průmyslu, tak i mezi spotřebiteli. Ty nejstarší grappy zrající ve sklepeních dlouhé roky jsou oblíbené jako investiční alkohol. Ty mladší si nejlépe vychutnáte samotné v pokojové teplotě, nebo jako ingredienci pro nejlepší koktejly na léto.

2 položek celkem
Grappa Marzadro Le Diciotto Lune
1 490 Kč
Kód: 1381600
Grappa Marzadro Trentina 43°
999 Kč
Kód: 1381200

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem