Camus Extra Dark & Intense

Společnost Camus se specializuje na produkci koňaků té nejvyšší kvality a na trh přichází opravdu často s mimořádnými počiny. Pro příklad nemusíme chodit daleko: cognac Camus Extra Ordinaire byl oceněn tím nejvyšším vyznamenáním ve své kategorii – byl vyhlášen nejlepším koňakem dvacátého století! Společnost si ovšem zakládá ještě na jedné důležité věci: nabízet koňak nejen mimořádné kvality, ale navíc za velice příznivou cenu. A typickým příkladem takovéhoto produktu je právě koňak Camus Extra Dark & Intense

Camus Extra Dark & Intense

Na nápad vytvořit opravdu extra plný a intenzívní koňak přišel od Cyrila Camuse. Nejprve se obrátil na svého sklepmistra, aby vybral sudy s tím nejlepším koňakem.   Vybrané sudy byly poté vyprázdněny a předány bednářům, kteří je postupně vypálili, aby se uvolnil destilát zadržený v samotných dubových buňkách. Délka a intenzita tzv. opékání se upravovala na míru pro každý jednotlivý sud.  Aromatický potenciál sudů se tak poté nesmírně zvýšil. Vybraný koňak, který v nich následně procházel fází zrání nazvanou příznačně „Dark & Intense“, zvýraznil své chutě, které se navzájem harmonicky prolnuly. 

Camus Extra Dark
Camus Extra Dark

 

Výsledkem byl dokonalý koňak s barvou mahagonu a odlesky topazu. Vůně je robustní a silná, přináší dotek crème brûlée, perníku a pražených makadamových ořechů.  Chuť je velmi Intenzivní, s tóny smetany a másla, stopou dřeva a s přetrvávajícím závěrem charakterizovaným doteky jemně kořeněné tmavé čokolády.

Zajímavá investice

Cognac Camus Extra Dark reprezentuje to nejlepší, co může koňak nabídnout. Nádherná, temně černá láhev je uložena v luxusní kazetě. Součástí kazety je i box s originální keramickou „mističkou“ použitelnou na odložení pozlacené zátky nebo doutníku. Tento koňak je vyráběn ve velmi omezeném množství a vzhledem ke stále se ztenčující nabídce takto starých koňaků jde o opravdu zajímavou investici. Navíc láhev je velmi vhodná pro gravírování a může se z ní tak stát opravdu osobní dárek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení