Vodka Carská zlatá 1 l

Kód: 1363880
36 hodnocení
Značka: Vodka Carská
475 Kč 475 Kč / 1 l
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carská zlatá je označení skvělé vodky z kolekce společnosti Ladoga Holding. Byla vyrobena na počest třísetletého jubilea St. Petěrburgu a společně se super prémiovou vodkou Carskoe Selo tvoří exkluzivní kolekci prémiových vodek „Carská vodka“, určenou pro náročné spotřebitele. Unikátní chuťové vlastnosti vodek z této kolekce byly dlouhá léta oceňovány elitou ruského národa – reprezentanty dynastie Romanovců a jejich hosty z řad ruské šlechty.

Carská Zlatá vodka byla v době svého vzniku určena výlučně pro bujaré carské slavnosti, proto byla její receptura vyvinuta s důrazem na nejvyšší možnou kvalitu, jemnost a lahodnou chuť. Při její výrobě je používána speciálně upravená voda z Ladožského jezera a nejkvalitnější přírodní ingredience. Lipový med a lipové květy přidávají této vodce jemnou a lahodnou chuť a vůni. Navíc, filtrace skrze zlaté filtry významně vylepšuje kvalitu i chuť Carské Zlaté vodky. Také tvar láhve dokonale dokresluje charakter tohoto výjimečného nápoje.

Láhev je vyrobena z výběrového matného skla, které je zdobeno zlatem. Motivy dobových rytin z období vlády cara Petra Velikého jsou doplněny vyobrazením panoramatu severní části hlavního města St. Petěrburgu .

Informace o alergenech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodky
% alkoholu: 40
Objem: 1 l
Výrobce: Vodka Carská
Země: Rusko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: