ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

Isautier

Rumový spirit Isautier pochází z ostrova Réunion, který leží v Indickém oceánu a který kromě svého kulturního dědictví a přírodního bohatství nabízí také dlouhou tradici výroby rumů, která je s ostrovem spjata. Historie výroby rumů zde sahá až do 17. století, kdy byla na ostrově poprvé zavedena pěstování cukrové třtiny. V průběhu 19. století se rum stal významným exportním artiklem a mnoho místních palíren, včetně Isautier, začalo vyrábět rum z melasy. Právě rum Isautier je dnes jedním z předních výrobců a zároveň jeden z mála, který se díky promyšlenému marketingu a nezpochybnitelné kvalitě svých produktů dostal až na silný evropský trh. Je oblíbený zejména pro svou sladkou a jemnou chuť, která dokonale doplňuje tropické příchutě.

   #ShowMore# 

Rum Isautier

Palírna Isautier byla založena v roce 1845 bratry Louisem a Charlesem Isautierovými. Od svého vzniku patří mezi nejvýznamnější a nejstarší výrobce rumu na ostrově Réunion. Palírna Isautier je známá svou inovativností a schopností přizpůsobit se moderním trendům, aniž by ztratila svůj tradiční charakter. Pro výrobu jsou používány místní suroviny, což zajišťuje autenticitu a vysokou kvalitu jejich rumů. Destilérie Isautier je vybavena moderními technologiemi, které umožňují precizní kontrolu nad celým výrobním procesem, od fermentace po destilaci a zrání.

Míchané nápoje z rumu Isautier

Ochucené rumy Isautier jsou ideální ingrediencí pro letní drinky, jako je Pina Colada, Mai Tai a Rum Punch. V nabídce ale nalezneme více než rumové elixíry. Oblíbené jsou také bílé rumy Isautier, které se perfektně hodí do koktejlu Mojito. Své zaujmou také agricole rumy, které se hodí zejména na pomalé popíjení. Tento rum z Reúnionu si díky své všestrannosti dokázal získat srdce nejednoho rumového fanouška. 

3 položek celkem
Isautier Arrangé Banane Flambée
429 Kč
Kód: 1343000
Isautier Arrangé Café Vanille
429 Kč
Kód: 1343005
Isautier Arrangé Gingembre Citron
429 Kč
Kód: 1343015

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem