ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

Millonario

Peruánský rum Millonario je známý pro kvalitní moderní výrobní postupy, které jsou kombinovány místními tradicemi. Palírna se nachází v oblasti Ica v Peru, kde je výroba rumu velice zakořeněna a umění destilace se zde předává z generace na generaci. Díky tomu se rum Millonario těší mezinárodnímu uznání a je oblíbený mezi znalci rumu po celém světě. Ze zdejších pracovníků jsou často vybírání pozdější Master Blendeři.

   #ShowMore# 

Chuť rumu Millonario

Jedním z charakteristických rysů Ron Millonario je jeho vysoká úroveň komplexnosti chutí. Tento rum je často popisován jako bohatý a vyvážený, s jemnými tóny karamelu, medu, vanilky a exotického ovoce. Jeho lahodná chuť a hladká textura ho činí ideálním pro samotné pití nebo jako klíčovou složku pro letní drinky.

Rumy Millonario

Výroba rumu Millonario zahrnuje použití nejkvalitnějších surovin a tradičních postupů výroby. Kromě toho je tomuto rumu často věnována zvláštní péče při zrání. Společnost Millonario je známá téměř výhradním používáním sudů z amerického bílého dubu. Ve své bohaté nabídce má jak ty nejzákladnější rumy pro nejlepší koktejly na léto, tak i staré letité reservy, které jsou mnohdy investiční láhve.

4 položek celkem
Millonario 10 Anniversario Reserva
1 049 Kč
Kód: 1278090
Millonario Reserva Especial X.O. 1,5 l MAGNUM Kód: 1278120
Millonario Reserva X.O. Kód: 1278100
Millonario Solera 15 Y.O. Reserva Especial
1 289 Kč
Kód: 1278095

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem